• manazer

  Manažér bez kravaty

  Managers´ success is possible to define as a maximum usage of abilities of his/ her subordinates. However, it is really not easy to become a manager. A person, who is perceived as a natural authority, who can motivate his/ her subordinates, who can fairly devide work, and simultaneously can rebuke in a polite way if it is needed. How to achieve it? Manager without a tie will tell you more.
 • 100ia

  100% Interviewed Applicants

  Every month hundreds of candidates undergo a thorough interview with us. Our experienced and attentive eyes won’t miss any detail. We pay attention to every little thing, so we can be sure we bring to our clients the best candidates. Now, you can also choose from them. 100% Interviewed Applicants is a special service, which offers you simple and comfortable search for suitable candidate, quality, motivated, seeking new challenges... This is what we have been committed to for years and in what we are the best!
 • cv_thumb

  Pošlite nám svoje CV

  Pošlite nám svoj životopis, určite sa mu budeme venovať. Podrobne ho zanalyzujeme a zaradíme do našej databázy. Určite sa v nej nestratí a v správnej chvíli sa vám ozveme.
thumbs_opica

(SK) Školenie- Tímový koučing alebo ako vytvoriť šikovný a výkonný tím

Školiteľ:

Maroš Krajčík

Dátum:

24/10/2016 - 25/10/2016

Miesto:

Bratislava

Cena:

180

(SK) Školenie zamerané na správnu komunikáciu v tíme, vedenie porád vtipne a štýlovo, využitie potenciálu tímu, ako predať svoje myšlienky tímu, spätná väzba

PSP

(SK) Školenie – Stratégie a vyjednávanie v nákupe

Školiteľ:

Dušan Straňák

Dátum:

18/10/2016 - 19/10/2016

Miesto:

Bratislava

Cena:

180 EUR bez DPH

(SK) Školenie zamerané na vyjednávacie techniky a zručnosti. Ako dostať lepšiu cenovú ponuku a ako riešiť sťažnosti a reklamácie?

vyssi-vykon-obchodnika

Vyšší výkon obchodníka – kurz

Školiteľ:

Dušan Straňák

Dátum:

29/11/2016 - 30/11/2016

Miesto:

Bratislava

Cena:

180 EUR bez DPH/ 2 dni

(SK) Na obchodníka nemusíte mať špeciálny talent. Dobrý obchodník je ako horolezec. Má namierené vysoko. Vie, že počas výstupu príde únava, chlad, možno aj zúfalstvo, ale je odhodlaný zvládnuť to kvôli svojmu cieľu.

manazer

The Sleeping Beauty of corporate education

Sorry, this entry is only available in SK.

architekti

(SK) Obchodníci – architekti svojho úspechu!

Sorry, this entry is only available in SK.

asistenka

Asistent/ka na „prenájom“

(SK) Využite možnosť „prenájmu“ kvalifikovaného asistenta/ky pre Vašu spoločnosť. Ponúkame Vám riešenia Vašich potrieb v rôznych oblastiach administratívy.

PSP

PSP (Problem Solving Process)

(SK) Praktický tréning je zameraný od operatívnych zamestnancov po úroveň stredného riadenia vo výrobe alebo službách. Po absolvovaní aktivity sú účastníci pripravení riešiť problémy vyskytujúce sa pri riadení projektov, zadaných úloh, alebo vyskytujúcich sa problémov v pracovnej činnosti.

bublinka
Share on LinkedIn
Share on Facebook
Email this to someone