• 100ia

  100% Interviewed Applicants

  Every month hundreds of candidates undergo a thorough interview with us. Our experienced and attentive eyes won’t miss any detail. We pay attention to every little thing, so we can be sure we bring to our clients the best candidates. Now, you can also choose from them. 100% Interviewed Applicants is a special service, which offers you simple and comfortable search for suitable candidate, quality, motivated, seeking new challenges... This is what we have been committed to for years and in what we are the best!
 • lga4

  LET’S GO ANYWHERE

  There are many appealing places to work. But usually numerous requirements must be met to work in such a place. You know: passing countless exams at the top universities, spending years in top-ranked companies, and even after all that dedication and hard work, some doors will always remain shut. By joining our great team, ’you'll get unique insights into the workings of the world. With us, you can go anywhere... We are hiring!
 • cv_thumb

  Pošlite nám svoje CV

  Pošlite nám svoj životopis, určite sa mu budeme venovať. Podrobne ho zanalyzujeme a zaradíme do našej databázy. Určite sa v nej nestratí a v správnej chvíli sa vám ozveme.
thumbs_opica

(SK) Školenie- Tímový koučing alebo ako vytvoriť šikovný a výkonný tím

Školiteľ:

Maroš Krajčík

Dátum:

24/10/2016 - 25/10/2016

Miesto:

Bratislava

Cena:

180

(SK) Školenie zamerané na správnu komunikáciu v tíme, vedenie porád vtipne a štýlovo, využitie potenciálu tímu, ako predať svoje myšlienky tímu, spätná väzba

PSP

(SK) Školenie – Stratégie a vyjednávanie v nákupe

Školiteľ:

Dušan Straňák

Dátum:

18/10/2016 - 19/10/2016

Miesto:

Bratislava

Cena:

180 EUR bez DPH

(SK) Školenie zamerané na vyjednávacie techniky a zručnosti. Ako dostať lepšiu cenovú ponuku a ako riešiť sťažnosti a reklamácie?

vyssi-vykon-obchodnika

Vyšší výkon obchodníka – kurz

Školiteľ:

Dušan Straňák

Dátum:

29/11/2016 - 30/11/2016

Miesto:

Bratislava

Cena:

180 EUR bez DPH/ 2 dni

(SK) Na obchodníka nemusíte mať špeciálny talent. Dobrý obchodník je ako horolezec. Má namierené vysoko. Vie, že počas výstupu príde únava, chlad, možno aj zúfalstvo, ale je odhodlaný zvládnuť to kvôli svojmu cieľu.

Share on LinkedIn
Share on Facebook
Email this to someone