• Prieskum odmeňovania zamestnancov

  V roku 2015 a 2016 sme realizovali niekoľko prieskumov odmeňovania, špecificky spracovaných pre individuálne potreby našich zákazníkov. Dlhodobo sa na nás obracajú spoločnosti s požiadavkou porovnať odmeňovací systém vo svojom segmente a regióne, a preto sme sa rozhodli pokryť tieto požiadavky plošne a spracovať tak ucelený prieskum odmeňovania pre jednotlivé regióny v segmentoch.
 • 100% Interviewed Applicants

  Every month hundreds of candidates undergo a thorough interview with us. Our experienced and attentive eyes won’t miss any detail. We pay attention to every little thing, so we can be sure we bring to our clients the best candidates. Now, you can also choose from them. 100% Interviewed Applicants is a special service, which offers you simple and comfortable search for suitable candidate, quality, motivated, seeking new challenges... This is what we have been committed to for years and in what we are the best!
 • Asistent/ka na „prenájom“

  Využite možnosť „prenájmu“ kvalifikovaného asistenta/ky pre Vašu spoločnosť. Ponúkame Vám riešenia Vašich potrieb v rôznych oblastiach administratívy.
 • LET’S GO ANYWHERE

  There are many appealing places to work. But usually numerous requirements must be met to work in such a place. You know: passing countless exams at the top universities, spending years in top-ranked companies, and even after all that dedication and hard work, some doors will always remain shut. By joining our great team, ’you'll get unique insights into the workings of the world. With us, you can go anywhere... We are hiring!
 • Pošlite nám svoje CV

  Pošlite nám svoj životopis, určite sa mu budeme venovať. Podrobne ho zanalyzujeme a zaradíme do našej databázy. Určite sa v nej nestratí a v správnej chvíli sa vám ozveme.
Školiteľ:

Zuzka Trgalová a Marek Hornanský

Dátum:

15/2/2017

Miesto:

Bratislava

Cena:

99 EUR bez DPH

Sorry, this entry is only available in Slovak.
Čítať viac
Školiteľ:

Dušan Straňák, Zuzana Trgalová

Dátum:

28/3/2017

Miesto:

Bratislava

Cena:

99 EUR bez DPH

(SK) Time manažment je školenie určené pre všetkých, ktorí majú záujem ovládnuť účinné metódy, aby mohli pracovať efektívnejšie a...
Čítať viac
Školiteľ:

Maroš Krajčík

Dátum:

25/4/2016 - 26/4/2017

Miesto:

Bratislava

Cena:

220 EUR bez DPH

(SK) Školenie zamerané na správnu komunikáciu v tíme, vedenie porád vtipne a štýlovo, využitie potenciálu tímu, ako predať...
Čítať viac
Share on LinkedIn
Share on Facebook
Email this to someone