Finančný kontrolór

Ref. č. : PR20160247

Miesto práce : Trenčiansky kraj
Termín nástupu :

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Riadenie činnosti finančného oddelenia výrobnej spoločnosti
  • Spracovávanie finančných výsledkov spoločnosti, vypracovávanie finančných výkazov a reportov
  • Vedenie tímu pracovníkov na finančnom oddelení
  • Zodpovednosť za implementáciu metodiky účtovníctva a jej koordináciu v súlade s platnou legislatívou
  • Určovanie zásad pre vykonávanie účtovnej evidencie v rámci spoločnosti
  • Reprezentácia výrobnej spoločnosti na rokovaniach, spolupráca s audítormi, s finančnými a daňovými orgánmi štátnej správy
  • Komunikácia s materskou spoločnosťou
  • Rozhodovanie o financovaní činností výrobnej spoločnosti a o spôsoboch nakladania s finančnými prostriedkami
  • Riadenie finančných tokov spoločnosti
  • Posudzovanie investičných zámerov, kontrola nákladovosti firmy, peňažných tokov, správnosti a včasného uhrádzania platieb

Iné výhody

  • Práca na plný pracovný úväzok
  • Motivujúce finančné ohodnotenie
  • Iné bonusy

Požiadavky na zamestnanca

  • vysokoškolské II. stupňa
  • vysokoškolské I. stupňa
  • vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

  • Anglický jazyk - Stredne pokročilý B2

Administratívne a ekonomické znalosti

  • Fakturácia - pokročilý
  • Hospodárska korešpondencia - pokročilý

Znalosť práce s PC

    • VŠ vzdelanie
    • Prax na danej pozícií z výrobnej spoločnosti min 5 rokov
    • Skúsenosť s vedením tímu pracovníkov na finančnom oddelení
    • Znalosť legislatívy z oblasti účtovníctva
    • Precíznosť
    • Zmysel pre detail
    • Francúzsky jazyk - výhodou

    Kontakt

    Kontaktná osoba: Romana Striežencová
    Tel.: 421948948164
    Email: romana.striezencova@balanced-hr.com