Sales Support Assistant / Sales Representative

Ref. č. : PR20180185

Miesto práce : Bratislava, Trenčín
Plat : od 600€/ od 3,50€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • aktívne monitoruje a vyhľadáva obchodné príležitosti za účelom personálneho poradenstva
  • zodpovedá za napĺňanie a udržiavanie databázy potenciálnych/existujúcich/bývalých zákazníkov
  • realizuje telefonické (akvizičné) hovory s potenciálnymi, ale i existujúcimi klientami
  • organizuje obchodné stretnutia pre obchodných manažérov spoločnosti
  • pripravuje a upravuje obchodné zmluvy podľa pokynov obchodného manažéra
  • pripravuje podklady na obchodné stretnutia pre obchodného manažéra
  • zúčastňuje sa na obchodných rokovaniach a obchodno-spoločenských akciách
  • aktívne sa podieľa na rozvoji a inováciách produktového portfólia spoločnosti
  • monitoruje trh, reportuje, vypracováva analýzy trhu, podporuje marketingové aktivity spoločnosti

Iné výhody

  • Káva, nápoje, ovocie na pracovisku
  • Telefón, notebook aj na súkromné účely
  • Teambuildingy a Vianočné večierky
  • Sick days, Home office
  • Práca v mladom dynamickom kolektíve
  • Možnosť kariérneho rastu

Požiadavky na zamestnanca

  • stredoškolské s maturitou
  • vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

  • Anglický jazyk - Stredne pokročilý B2

  • anglický jazyk - pokročilý B2
  • komunikatívnosť
  • proaktívny prístup
  • Microsoft Office - pokročilý

Kontakt

Kontaktná osoba: Martina Dolejská
Tel.: 421948948162
Email: martina.dolejska@balanced-hr.com