Strategický nákupca

Ref. č. : PR20180308

Miesto práce : Trenčiansky kraj, Trnavský kraj
Termín nástupu : dohodou
Plat : od 2.000 EUR ( v závislosti od pracovných skúseností kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Riadenie strategického nákupu (priamy materiál) vo výrobnej spoločnosti
  • Aktívne vyhľadávanie dodávateľov (na globálnej úrovni)
  • Negociácia s dodávateľmi, vyjednávanie zmluvných podmienok pre všetky výrobné planty spoločnostii
  • Pravidelné hodnotenie dodávateľov
  • Komunikácia s oddeleniami nákupu v rámci výrobných plantov
  • Monitoring trhu z hľadiska vývoja cien
  • Spoluvytváranie strednodobých, dlhodobých plánov spoločnosti a rozpočtu
  • Poskytovanie podpory pre lokálnych nákupcov
  • Určovanie nákupných stratégií
  • Zodpovednosť nad dohliadaním efektívneho využívania materiálových a finančných zdrojov spoločnosti
  • Zodpovednosť za plnenie výsledkov (KPI´s)
  • Zodpovednosť za plnenie legislatívnych predpisov
  • Spolupráca s ostatnými oddeleniam spoločnosti

  • Výhody vyplývajúce z pracovného pomeru budeme preberať s uchádzačmi v rámci osobného pracovného pohovoru

Požiadavky na zamestnanca

  • vysokoškolské II. stupňa
  • vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

  • Anglický jazyk - Stredne pokročilý B2

  • VŠ vzdelanie (ideálne technického/obchodného smeru)
  • Prechádzajúca skúsenosť z oblasti strategického nákupu
  • Skúsenosti s prípravou zmlúv pre dodávateľov
  • Skúsenosti s prípravou potrebnej dokumentácie k tendrom
  • Skúsenosti s vedením rokovaní i v cudzom jazyku (anglický jazyk)
  • Výborné komunikačné zručnosti
  • Výborné vyjednávanie zručnosti
  • Technické myslenie
  • Vysoká miera samostatnosti
  • Silná osobnosť
  • Schopnosť budovať obchodné vzťahy medzinárodne
  • Ochota cestovať
  • Vodičský preukaz

Kontakt

Kontaktná osoba: Romana Striežencová
Tel.: 421948948164
Email: romana.striezencova@balanced-hr.com