Koordinátor údržby (automotive) - Piešťany

Ref. č. : PR20180291

Miesto práce : Nové Mesto nad Váhom, Hlohovec, Piešťany
Termín nástupu : ASAP/dohodou
Plat : od 1500€/brutto v závislosti od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Koordinovanie oddelenia údržby
  • Riadenie skladu náhradných dielov, optimalizácia skladu
  • Príprava sprievodnej dokumentácie
  • Vedenie evidencie, vyhodnocovanie a znižovanie prestojov zariadení
  • Plánovanie a vedenie školení pracovníkov, aktualizácia kvalifikačnej matice
  • Zabezpečenie a koordinácia všetkých činností spojených s prevádzkou objektu
  • Zabezpečenie BOZP v rámci firmy
  • Účasť na riešení problémov firmy a podpora neustáleho zlepšovania

Iné výhody

  • 13. a 14. plat (50% leto, 50% zima)
  • Technické a odborné školenia
  • Nefinančné benefity

Požiadavky na zamestnanca

  • stredoškolské s maturitou
  • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
  • vysokoškolské II. stupňa
  • vysokoškolské I. stupňa
  • vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

  • Anglický jazyk - Mierne pokročilý B1

  • Minimálne SŠ vzdelanie s maturitou / technické zameranie
  • Pracovné skúsenosti z pozície Koordinátor/Supervízor/Tím líder údržby vo výrobnej spoločnosti min. 3 roky
  • Vyhláška min. §23 - Elektrotechnik na riadenie prevádzky alebo na riadennie činnosti
  • Skúsenosti z automobilového priemyslu sú veľkou výhodou
  • Skúsenosti s koordinovaním pracovníkov na oddelení údržby
  • Anglický jazyk na mierne pokročilej úrovni (B1), vedieť sa dorozumieť
  • MS Office - pokročilá úroveň
  • Technické myslenie, proaktívny prístup k pracovným povinnostiam, samostatnosť

Kontakt

Kontaktná osoba: Dominik Chmara
Tel.: 421948948157
Email: dominik.chmara@balanced-hr.com