Obchodno-technický manažér pre región Severného Slovenska

Ref. č. : PR20180334

Miesto práce : Žilinský kraj
Termín nástupu : Dohodou
Plat : od 1500€ brutto + bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Aktívne vyhľadávanie nových klientov a vytváranie nových obchodných príležitostí v predaji spojovacej techniky a priemyselnej automatizácie
  • Poskytovanie technickej podpory a celkového poradenstva existujúcim klientom
  • Udržiavanie nadštandardných vzťahov s kľúčovými zákazníkmi
  • Samostatne riešenie projektov v oblasti predaja pridelených produktov
  • Kalkulácia predajných cien, príprava cenových ponúk, príprave technickej dokumentácie súvisiacej s predajom portfólia produktov
  • Reprezentovanie spoločnosti na odborných seminároch, školeniach, zákazníckych udalostiach
  • Zodpovedanie za plnenie osobného plánu predaja
  • Reportovanie obchodných výsledkov priamemu nadriadenému

Iné výhody

  • Služobný mobil, notebook tablet
  • Motivujúce finančné ohodnotenie
  • Auto aj na súkromné účely
  • Možnosť kariérneho rastu
  • Možnosť firemného vzdelávania
  • Home office

Požiadavky na zamestnanca

  • stredoškolské s maturitou
  • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
  • vysokoškolské II. stupňa
  • vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

  • Anglický jazyk - Mierne pokročilý B1

  • SŠ/VŠ vzdelanie s technickým zameraním / výhodou
  • Schopnosť riešiť technické otázky
  • Prax v obchodno-technickej oblasti
  • Aktívna znalosť AJ na komunikatívnej úrovni
  • Aktívna znalosť MS (Word, Excel, Power Point)
  • Výborné komunikačné a vyjednávacie zručnosti
  • Vodičský preukaz skupiny B

Kontakt

Kontaktná osoba: Jana Salvi
Tel.: 421948948153
Email: jana.salvi@balanced-hr.com