• Prieskum odmeňovania zamestnancov

    V roku 2015 a 2016 sme realizovali niekoľko prieskumov odmeňovania, špecificky spracovaných pre individuálne potreby našich zákazníkov. Dlhodobo sa na nás obracajú spoločnosti s požiadavkou porovnať odmeňovací systém vo svojom segmente a regióne, a preto sme sa rozhodli pokryť tieto požiadavky plošne a spracovať tak ucelený prieskum odmeňovania pre jednotlivé regióny v segmentoch.
  • Asistent/ka na „prenájom“

    Využite možnosť „prenájmu“ kvalifikovaného asistenta/ky pre Vašu spoločnosť. Ponúkame Vám riešenia Vašich potrieb v rôznych oblastiach administratívy.
  • Pošlite nám svoje CV

    Pošlite nám svoj životopis, určite sa mu budeme venovať. Podrobne ho zanalyzujeme a zaradíme do našej databázy. Určite sa v nej nestratí a v správnej chvíli sa vám ozveme.
Školiteľ:

Dušan Straňák

Dátum:

20/03/2018

Miesto:

Bratislava

Cena:

179 EUR bez DPH

(SK) Time manažment je školenie určené pre všetkých, ktorí majú záujem ovládnuť účinné metódy, aby mohli pracovať efektívnejšie a produktívnejšie bez stresu.

Školiteľ:

Dušan Straňák

Dátum:

06/04/2018

Miesto:

Bratislava

Cena:

179 EUR bez DPH

(SK) Schopnosť definovať ciele obchodu, vyhľadávanie potenciálnych klientov, vytvorenie dôvery u klienta, verbálna a neverbálna komunikácia klienta aj predajcu, predajný cyklus, identifikácia potrieb potenciálneho zákazníka, prezentácia a uzatvorenie obchodu.

Školiteľ:

Ing. Dušan Straňák

Dátum:

26/04 - 27/04/2018

Miesto:

Bratislava

Cena:

249 EUR bez DPH

„Vedenie ľudí je umením presvedčiť niekoho, aby urobil niečo, čo chcete mať urobené, pretože to chce urobiť.” Dwight Eisenhower Čo vám workshop/tréning “Moderné metódy vedenia a riadenia ľudí” prinesie? – posilníme zameranie účastníkov na budovanie vzťahov a prácu s ľuďmi – rozvinieme ich motivačné schopnosti – ukážeme účastníkom, ako efektívne koučovať tím a vystupovať ako mentor v požadovaných oblastiach – manažéri si osvoja nové zručnosti, ktoré im umožnia efektívne viesť a rozvíjať členov svojho tímu – naučíme účastníkov riadiť svojich ľudí tak, že budú aj obľúbení aj rešpektovaní – ukážeme im, ako využiť moderné nástroje riadenia, ale nestať sa ich

Školiteľ:

Dušan Straňák

Dátum:

podľa dohody

Miesto:

Slovensko

Cena:

299 EUR bez DPH

(SK) Ochutnávka našich školení priamo u Vás vo firme. Je užitočné vedieť čítať reč tela iných ľudí, pritom jednoducho zistiť ich skryté emócie a následne ich využiť v danej situácii, či už ste predajca,manažér alebo pracovník.

Školiteľ:

Dušan Straňák

Dátum:

podľa dohody

Miesto:

Slovensko

Cena:

299 EUR bez DPH

(SK) Školenie zamerané na riešenie konfliktov, vlastné iritátory, predchádzanie konfliktom, analýza konfliktných situácii, stress management a ďalšie témy týkajúce sa konfliktov.

Školiteľ:

Dušan Straňák

Dátum:

podľa dohody

Miesto:

Slovensko

Cena:

299 EUR bez DPH

(SK) Ochutnávka našich školení priamo u Vás vo firme. Školenie zamerané na tvorivé myslenie a správanie. Uvidíte, že aj počas krátkeho času sa viete naučiť veľa nového.

Share on LinkedIn
Share on Facebook
Email this to someone