• GO HR COFFEEZINE

  Read the latest GO HR COFFEEZINE
 • What our clients say about us

  So spoluprácou s Balanced HR s.r.o., resp. s jej aktuálnym prideleným konzultantom p. Dominikom Chmarom sme veľmi spokojní. Oceňujeme najmä jeho promptnú reakciu, profesionálny prístup, zaslané profily vyhovujúce našim požiadavkám a potrebám. Zdenka Marföldiová / Deputy HR Manager Camfil s.r.o.
 • Assistant for rent?

  Využite možnosť „prenájmu“ kvalifikovaného asistenta/ky pre Vašu spoločnosť. Ponúkame Vám riešenia Vašich potrieb v rôznych oblastiach administratívy.
 • Payment research needed?

  Do you need a payment research? We compiled one! Look at payment research throughout all segments and regions or order your own.
 • Looking for a job? Send us your CV!

  Pošlite nám svoj životopis, určite sa mu budeme venovať. Podrobne ho zanalyzujeme a zaradíme do našej databázy. Určite sa v nej nestratí a v správnej chvíli sa vám ozveme.
Školiteľ:

Dušan Straňák

Dátum:

20/09/2019

Miesto:

Bratislava

Cena:

179 EUR bez DPH

Workshop aimed at negotiation techniques and tactics. Participants will learn how to achieve best offer and deal with compliants and objections.

Školiteľ:

Dušan Straňák

Dátum:

podľa dohody

Miesto:

podľa dohody

Cena:

179 EUR bez DPH

(SK) Školenie zamerané na správnu komunikáciu v tíme, využitie potenciálu tímu, ako predať svoje myšlienky tímu, spätná väzba a vytvorenie kreatívneho prostredia vo firme.

Školiteľ:

Dušan Straňák

Dátum:

podľa dohody

Miesto:

podľa dohody

Cena:

179 EUR bez DPH

Learn how to search potential clients, trust your clients and become reasonable. Focus on verbal and non-verbal communication of salesman and clients.

Share on LinkedIn
Share on Facebook
Email this to someone
instagram