• GO HR COFFEEZINE

  Read the latest GO HR COFFEEZINE
 • What our clients say about us

  So spoluprácou s Balanced HR s.r.o., resp. s jej aktuálnym prideleným konzultantom p. Dominikom Chmarom sme veľmi spokojní. Oceňujeme najmä jeho promptnú reakciu, profesionálny prístup, zaslané profily vyhovujúce našim požiadavkám a potrebám. Zdenka Marföldiová / Deputy HR Manager Camfil s.r.o.
 • Assistant for rent?

  Využite možnosť „prenájmu“ kvalifikovaného asistenta/ky pre Vašu spoločnosť. Ponúkame Vám riešenia Vašich potrieb v rôznych oblastiach administratívy.
 • Payment research needed?

  Do you need a payment research? We compiled one! Look at payment research throughout all segments and regions or order your own.
 • Looking for a job? Send us your CV!

  Pošlite nám svoj životopis, určite sa mu budeme venovať. Podrobne ho zanalyzujeme a zaradíme do našej databázy. Určite sa v nej nestratí a v správnej chvíli sa vám ozveme.
Školiteľ:

Dušan Straňák

Dátum:

17/07/2019

Miesto:

Bratislava

Cena:

179 EUR bez DPH

Learn how to search potential clients, trust your clients and become reasonable. Focus on verbal and non-verbal communication of salesman and clients.

Školiteľ:

Dušan Straňák

Dátum:

16/08/2019

Miesto:

Bratislava

Cena:

179 EUR bez DPH

(SK) Školenie zamerané na správnu komunikáciu v tíme, využitie potenciálu tímu, ako predať svoje myšlienky tímu, spätná väzba a vytvorenie kreatívneho prostredia vo firme.

Školiteľ:

Dušan Straňák

Dátum:

20/09/2019

Miesto:

Bratislava

Cena:

179 EUR bez DPH

Workshop aimed at negotiation techniques and tactics. Participants will learn how to achieve best offer and deal with compliants and objections.

Share on LinkedIn
Share on Facebook
Email this to someone
instagram