• GO HR COFFEEZINE

  Read the latest GO HR COFFEEZINE
 • What our clients say about us

  So spoluprácou s Balanced HR s.r.o., resp. s jej aktuálnym prideleným konzultantom p. Dominikom Chmarom sme veľmi spokojní. Oceňujeme najmä jeho promptnú reakciu, profesionálny prístup, zaslané profily vyhovujúce našim požiadavkám a potrebám. Zdenka Marföldiová / Deputy HR Manager Camfil s.r.o.
 • Assistant for rent?

  Využite možnosť „prenájmu“ kvalifikovaného asistenta/ky pre Vašu spoločnosť. Ponúkame Vám riešenia Vašich potrieb v rôznych oblastiach administratívy.
 • Payment research needed?

  Do you need a payment research? We compiled one! Look at payment research throughout all segments and regions or order your own.
 • Looking for a job? Send us your CV!

  Pošlite nám svoj životopis, určite sa mu budeme venovať. Podrobne ho zanalyzujeme a zaradíme do našej databázy. Určite sa v nej nestratí a v správnej chvíli sa vám ozveme.
Školiteľ:

Dušan Straňák

Dátum:

18/07/2020

Miesto:

Bratislava

Cena:

89 EUR bez DPH

Learn how to search potential clients, trust your clients and become reasonable. Focus on verbal and non-verbal communication of salesman and clients.

Školiteľ:

Dušan Straňák

Dátum:

22/07/2020

Miesto:

Bratislava

Cena:

89 EUR bez DPH

To be manager, leader or chief executive is a hard job at all. How to deal with the preasure, huge ammount of communication and meetings? Find solutions now!

Školiteľ:

Ing. Dušan Straňák

Dátum:

29/07/2020

Miesto:

Bratislava

Cena:

89 EUR bez DPH

(SK) Kreatívne metódy riešenia problémov!

Share on LinkedIn
Share on Facebook
Email this to someone
instagram