Ak sa Vám email nezobrazuje správne, kliknite sem.
O nás Ponuka kandidátov Ponuka práce Referencie
GO HR COFFEEZINE

Asi každý z nás skonštatuje, že máme tropické horúce leto. Veríme, že okrem práce ste si našli čas aj na oddych a pritrafil sa vám aj nejaký voľný „tropic day“ a našli ste svoj balance. My sme pre Vás pripravili ďalšie vydanie nášho magazínu s letným nádychom. Prečítajte si s nami pri kávičke, či letnom drinku pár užitočných informácií z oblasti HR, ekonomiky či technologických trendov...

Letná súťaž s COFFEEZINOM

Letná súťaž s GO HR Coffeezine je v plnom prúde, zapojte sa aj vy! Pošlite nám foto a vyhrajte školenie podľa vlastného výberu pre celý tím. Alebo môžete priamo hlasovať za svojho favorita.

čítať viac >

Zamestnanosť a mzdy vo vybraných odvetviach

Aký je stav miezd a zamestnanosti v letnom období roku 2018? V ktorých odvetviach sa nárast zamestnanosti a miezd zrýchlil či spomalil?

čítať viac >

Prečo networkovať práve v lete?

Leto je ideálne obdobie na networking, a zber kontaktov počas dovolenky, ktoré na jeseň, či v zime ako keby ste našli! Ako na to?

 
čítať viac >

HOT kandidát


Finančný kontrolór / Obchod / CAPEX Analytik

Kandidátka s vysokoškolským vzdelaním zameraným na ekonomiku a manažment, controlling, marketingové analýzy, informačné systémy. Pracovala ako Finančný kontrolór a Analytik v spoločnosti špecializovanej na výrobu hliníkových komponentov pre automobilový priemysel. Dynamická a príjemná prezentácia, dobre rozvinuté zručnosti pri rokovaní. Kandidátka, ktorá organizuje svoj čas strategicky. Plynulá úroveň angličtiny. Znalosť SAP. Nástup možný ihneď.

Prax: 10 rokov
Jazyk: Anglický, Španielský, Nemecký
Lokalita: Žilinský kraj

Očakávaná mzda:

1800 €

Cena za kandidáta:

len 3600 €


pozri kandidáta >

Pozrite si aj ďalších viac ako 2000 kandidátov na našom webe.

  viac kandidátov >

Budúcnosť doktorov na Slovensku

Zachytili sme správy o spoplatnení štúdia na lekárskych fakultách, ale aj možné štipendiá pre doktorov – absolventov. Čo sa deje?


 čítať viac >

TIP NA ŠKOLENIE

Naučte sa efektívne delegovať a manažovať vaše tímy na školení Moderné metódy vo vedení a riadení ľudí už 12.9.2018 v Bratislave

Hľadáte zamestnanca?

Máte špeciálne požiadavky na zamestnanca či kolegu? Nájdeme pre vás čo potrebujete. Obráťte sa na nás!

ZASMEJME SA

Šéf sa pýta pracovníka: - Čo je podľa vás základný problém v našej firme? Neznalosť alebo nezáujem? - Neviem. A ani ma to nezaujíma.

GO HR Prognózy

  • Informácie o podnikateľských účtoch
  • Zjednodušenie a zatraktívnenie podmienok duálneho vzdelávania pre zamestnávateľov
  • Nové pravidlá pre DPH
  • Zmeny v odmeňovaní znalcov a predkladateľov
  • BEEP WORLD - Svet podporujúci vzťahy v biznise s okolím, so svetom
čítaj viac >

POVEDALI O NÁS

„Napriek sťaženým podmienkam v našom regióne sa nám podarilo obsadiť 3 kľúčové pozície prostredníctvom portálu cvmango.com, kde sme veľmi rýchlo identifikovali potenciálnych kandidátov a zástupcovia portálu nás previedli celým procesom až do úspešného konca. Toto riešenie vnímame ako pohodlné, rýchle, reflektujúce na naše potreby s výrazne ušetrenými nákladmi.“
/ Adhex Technologies Slovakia /
čítaj viac >

Copyright©2018. Všetky práva vyhradené.

Balanced HR, s.r.o., Mlynské nivy 48, 821 09 Bratislava
info@balanced-hr.com
+421 2 3810 4850
www.balanced-hr.com