Technik dátového centra

Ref. č. : PR20190232

Miesto práce : Bratislavský kraj
Termín nástupu : ASAP
Plat : 1000€ brutto mesačne + odmeny až do výšky 100% mesačného platu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • dohľad nad dátovým centrom a technologickými uzlami
  • sledovanie a prevádzka netelekomunikačných zariadení, dátovej siete a služieb prostredníctvom riadiacich systémov
  • poskytovanie technickej podpory zákazníkom

Iné výhody

  • 13. plat;
  • bezplatné vzdelávanie (cudzí jazyk); dovolenka navyše;
  • služobný telefón aj na súkromné použitie;
  • klimatizované pracovisko
  • Spoločnosť pre výstavbu integrovaných telekomunikácií a služieb spojených s výstavbou telekomunikačných a dátových sietí.

O spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

  • vysokoškolské II. stupňa
  • vysokoškolské I. stupňa
  • vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

  • Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

  • VŠ vzdelanie v odbore Elektrotechnika
  • znalosť anglického jazyka na úrovni B2
  • časová flexibilita a ochota pracovať na zmeny a cestovať v rámci SR

Kontakt

Kontaktná osoba: Rastislav Krivý
Tel.: 421915065243
Email: rastislav.krivy@balanced-hr.com