HW developer / elektronika

Ref. č. : PR20200051

Miesto práce : Nitriansky kraj
Termín nástupu : ihneď / dohodou
Plat : od 1200€ a viac závisí od skúseností a zručností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • tvorba špecifikácií pre dosky plošných spojov, káblové zväzky
  • tvorba schém a layoutov pre dosky plošných spojov
  • testovanie funkčnosti prototypov
  • zodpovednosť za zostavenie plánov pre EMC testy
  • technické spracovanie zákazníckych požiadaviek
  • príprava a prezentácia elektronických konceptov
  • komunikácia s dodávateľmi a zákazníkmi vo veciach súvisiacich s projektami
  • služobné cesty k zákazníkom a dodávateľov podľa potreby

  • Široký systém finančných aj nefinančných benefitov ako 13. a po 5 rokoch aj 14. plat, individuálna možnosť získania dochádzkového príspevku / príspevku na relokáciu, flexibilná pracovná doba a možnosť čerpania náhradného voľna z nadčasových hodín, možnosť práce v rámci home office, rôzne školenia a tréningy interné ale aj externé, rôzne bonusy a kafetéria systém a pod
  • Podnetné pracovné prostredie a práca v tíme špecialistov
  • Kreatívna práca v oblasti vývoja s najmodernejšími technológiami
  • Priamy kontakt s vyvíjaným produktom a výrobou pod jednou strechou
  • Možnosť kariérneho rastu, profesionálnej sebarealizácie a podpora interného talentu
Pracovnú pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta - spoločnosť vyvíjajúcu a vyrábajúcu komponenty pre automobilový priemysel.

O spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

  • stredoškolské s maturitou
  • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
  • vysokoškolské II. stupňa
  • vysokoškolské I. stupňa
  • vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

  • Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)
  • Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

  • VŠ/SŠ vzdelanie /elektrotechnické zameranie
  • praktické skúsenosti a znalosti v oblasti návrhu layoutu plošných spojov (PCB) v programoch EAGLE, OrCAD a pod.
  • schopnosť aktívnej komunikácie v anglickom alebo nemeckom jazyku
  • balík MS Office (Excel, Word a PowerPoint) na úrovni pokročilý
  • dobré technické myslenie
  • kreativita, presnosť
  • tímová práca, samostatnosť
  • ochota služobne cestovať

Kontakt

Kontaktná osoba: Martina Mojžišová
Tel.: 421911948362
Email: martina.mojzisova@balanced-hr.com