Senior controller/finančný analytik/-čka

Ref. č. : PR20200083

Miesto práce : Slovenská republika, Detva
Termín nástupu :
Plat : od 2000 Eur brutto (podľa seniority)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Baví Vás controlling a máte dlhoročnú prax ideálne z výrobnej spoločnosti? Hovoríte plynule anglicky a nebojíte sa si svoje názory obhájiť aj pred management boardom? Hľadáme práve Vás!

Vašou úlohou bude:
  • koordinácia a príprava ročného rozpočtu
  • príprava mesačnej závierky
  • analýza odchýliek výsledov na mesačnej báze v porovnaní so stanoveným rozpočtom
  • overenie výdavkov za jednotlivé oddelenia, či sú v súlade s predpokladaným rozpočtom
  • mentorovanie 2 controllerov
  • snaha o zlepšenie a zefektívnenie IT systému
  • reportovanie výsledkov priamo predstavenstvu (vedeniu firmy) v angličtine

Iné výhody

Požiadavky na zamestnanca

  • stredoškolské s maturitou
  • vysokoškolské II. stupňa
  • vysokoškolské I. stupňa
  • vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

  • Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

  • SŠ alebo VŠ ideálne ekonomického smeru
  • aspoň 5 rokov praxe v rámci controllingu, finančných analýz
  • aktívna znalosť anglického jazyka (slovom i písmom), využitie na dennej báze
  • dobrá orientácia vo finančnom a výrobnom účtovníctve (štandardné aktivity na účtoch, rovnako ako product cost control, výrobná efektivita a výstup zo závodu)
  • skúsenosť priamo z výrobnej spoločnosti veľmi preferovaná
  • skúsenosť s vedením menšieho tímu vítaná

Kontakt

Kontaktná osoba:
Tel.: 421948948151
Email: bhr071@balanced-hr.com

Vyhľadávanie

Nové miesta

Front office customer care with Italian and French

Bratislavský kraj, Bratislava
POSLAŤ CV

Vedúci oddelenia trieskového obrábania

Banskobystrický kraj
POSLAŤ CV

Fakturant/-ka s výbornou nemčinou - zmluva na 1 rok

POSLAŤ CV

Senior účtovník/-čka s aktívnou angličtinou

POSLAŤ CV

HR Generalist

Banskobystrický kraj, Prešovský kraj, Košický kraj