Farmakoekonóm

Ref. č. : PR20200087

Miesto práce : Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Termín nástupu : ASAP
Plat : od 2300 € + výkonnostné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za dosahovanie stanovených cieľov v zmysle stratégie spoločnosti
- lieková politika
- upevňovanie a rozvíjanie vzťahov s partnermi lekární
- vyjednávanie obchodných podmienok za účelom maximalizácie objemu predaja a výnosu vo zverenom portfóliu           produktov
- vytváranie, vyhodnocovanie a optimalizovanie obchodnej stratégie s cieľom maximalizovať objem predaja a výnosov, prípravu a aktualizáciu plánov predaja
- komunikácia a vedenie obchodných jednaní s obchodnými partnermi
- pravidelné reportovanie vedeniu spoločnosti
- samostatné vedenie obchodnej agendy
- komunikáciu so zamestnancami lekární

- Práca vo významnej spoločnosti v oblasti zdravotníctva/farmácie

O spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

  • vysokoškolské II. stupňa
  • vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

  • Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- vzdelanice v odbore farmácia podmienkou!
- znalosť legislatívy a liekovej politiky
- min prax 3 roky
- obchodný talent
- komunikačné zručnosti, vyjednávanie
- časová flexibilita
- strategické, analytické a kreatívne myslenie
  - prehľad v medicíne/farmácii, schopnosť odbornej argumentácie

Kontakt

Kontaktná osoba:
Tel.:
Email: medical@balanced-hr.com

Vyhľadávanie

Nové miesta

Front office customer care with Italian and French

Bratislavský kraj, Bratislava
POSLAŤ CV

Vedúci oddelenia trieskového obrábania

Banskobystrický kraj
POSLAŤ CV

Fakturant/-ka s výbornou nemčinou - zmluva na 1 rok

POSLAŤ CV

Senior účtovník/-čka s aktívnou angličtinou

POSLAŤ CV

HR Generalist

Banskobystrický kraj, Prešovský kraj, Košický kraj