HR Generalist

Ref. č. : PR20200088

Miesto práce : Banskobystrický kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Termín nástupu : ASAP
Plat : 1600 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • zodpovednosť za personálnu agendu útvaru ĽZ, vrátane prípravy, evidencie a aktualizácie dokumentov pracovnoprávneho charakteru
  • vedenie a aktualizovanie databázy osobných a ostatných údajov zamestnancov
  • recruiting - hľadanie nových zamestnancov, správa inzerátov, komunikácia, pohovory
  • onboarding proces, motivácia a začlenenie nových kolegov
  • správa databázy zamestnaneckých benefitov
  • spolupodieľanie sa na ďalších aktivitách a projektoch útvaru ĽZ

Pre nášho dlhoročného klienta pôsobiaceho v oblasti zdravotníctva hľadáme skúseného odborníka z oblasti ľudských zdrojov.

O spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

  • stredoškolské s maturitou
  • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
  • vysokoškolské II. stupňa
  • vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

  • Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

  • Počet rokov praxe min. 3
  • Prax v oblasti zdravotníckeho personálneho manažmentu PODMIENKOU!

Kontakt

Kontaktná osoba:
Tel.:
Email: medical@balanced-hr.com

Vyhľadávanie

Nové miesta

Front office customer care with Italian and French

Bratislavský kraj, Bratislava
POSLAŤ CV

Vedúci oddelenia trieskového obrábania

Banskobystrický kraj
POSLAŤ CV

Fakturant/-ka s výbornou nemčinou - zmluva na 1 rok

POSLAŤ CV

Senior účtovník/-čka s aktívnou angličtinou

Banskobystrický kraj, Prešovský kraj, Košický kraj