Senior účtovník/-čka s aktívnou angličtinou

Ref. č. : PR20200045

Miesto práce : Bratislavský kraj, Bratislava
Termín nástupu :
Plat : 1800 Eur brutto + ročný bonus (13.-14. plat)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste unavený/-á z neustálej 10h práce a „ťahania za dvoch“? Cítite sa nedocenene a radi by ste si už konečne našli prácu, kde sa vtesnáte do 8h a ešte Vás aj finančne docenia?

Staňte sa súčasťou silného a stabilného tímu u nášho klienta, medzinárodného chemického koncernu.

Čo Vás bude čakať:
  • zaúčtovanie rôznych transakcií podľa lokálnych štandardov
  • účtovné závierky na mesačnej a ročnej báze
  • úzko riešite vnútropodnikové vzťahy
  • príprava reportov pre materskú spoločnosť
  • zodpovednosť za DPH
  • spolupráca s auditormi

Iné výhody

Čím Vás odmeníme:
  • ročná bonusová zložka (=13.-14.plat)
  • doplnkové dôchodkové poistenie
  • flexibilná pracovná doba
  • nadštandardná prehliadka v Procare 1x ročne
  • stravenky hradené 100% zamestnávateľom
  • multišport kartička
  • školenia, tréningy
Významný hráč v chemickom priemysle.

O spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

  • stredoškolské s maturitou
  • vysokoškolské II. stupňa
  • vysokoškolské I. stupňa
  • vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

  • Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Čo očakávame od Vás:
  • SŠ alebo VŠ vzdelanie (ideálne ekonomické vzdelanie)
  • aspoň 3 roky praxe s kompletnou účtovníckou agendou (kľudne aj klientské účtovníctvo)
  • aktívna znalosť anglického jazyka slovom aj písmom (B2 a vyššie)
  • maďarský jazyk je výhodou (možnosť účtovať i maďarskú pobočku)
  • skúsenosť so SAPom výhodou

Kontakt

Kontaktná osoba:
Tel.: 421948948151
Email: lenka.vladovicova@balanced-hr.com

Vyhľadávanie

Nové miesta

Front office customer care with Italian and French

Bratislavský kraj, Bratislava
POSLAŤ CV

Vedúci oddelenia trieskového obrábania

Banskobystrický kraj
POSLAŤ CV

Fakturant/-ka s výbornou nemčinou - zmluva na 1 rok

POSLAŤ CV

HR Generalist

Banskobystrický kraj, Prešovský kraj, Košický kraj