Hlavný/á účtovník/čka

Ref. č. : PR20200105

Miesto práce : Trenčiansky kraj
Termín nástupu : dohodou / ihneď
Plat : 1200 Eur – 1700 EUR btto /dohodnutá mzda závisí od preukázateľných znalostí a skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Zodpovednosť za komplexné vedenie účtovníctva v spoločnosti.
  • Sledovanie aktuálnych zmien v účtovnej legislatíve a predpisoch a kontrola účtovných operácií podľa štandardov a legislatívy platnej pre slovenské účtovníctvo.
  • Zabezpečenie správnosti a úplnosti účtovnej a daňovej evidencie v celej šírke finančného účtovníctva.
  • Príprava štatistických výkazov a podkladov pre potreby auditu a daňového poradenstva.
  • Spolupráca s audítormi a daňovými orgánmi štátnej správy.
  • Vedenie tímu a zodpovednosť aktualizáciu smerníc a metodík potrebných k vedeniu účtovníctva.
  • Vypracovávanie analýz a správ podľa požiadaviek vedenia spoločnosti, zodpovednosť za mesačné, štvrťročné a ročné závierkové práce.

Iné výhody

  • možnosť odborného rastu
  • flexibilný pracovný čas
  • zamestnanecké zľavy
  • firemné akcie, teambuildingy, športový deň, vianočný večierok, voľné vstupy na kultúrne a športové podujatia
Strojársky priemysel

O spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

  • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
  • vysokoškolské II. stupňa
  • vysokoškolské I. stupňa
  • vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

  • Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

  • predchádzajúca skúsenosť na obdobnej pozícii podmienkou
  • výhodou orientácia v IFRS štandardoch
  • príjemné vystupovanie
  • tímový hráč
  • iniciatíva
  • dôslednosť, samostatnosť, flexibilita
  • analytické myslenie

Kontakt

Kontaktná osoba: Martin Straka
Tel.:
Email: martin.straka@balanced-hr.com