Finančný manažér

Ref. č. : PR20200106

Miesto práce : Trenčiansky kraj
Termín nástupu : dohodou
Plat : od 2.600 EUR do 3.500 EUR /dohodnutá mzda závisí od skúseností kandidát

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Kompletná zodpovednosť za riadenie finančného úseku spoločnosti.
  • Plánovanie, riadenie a kontrolovanie všetkých finančných aktivít v spoločnosti.
  • Komunikovanie s komerčnými finančnými inštitúciami, auditormi, daňovým úradom a pod.
  • Vedenie, koordinovanie, motivovanie a hodnotenie podriadených zamestnancov.
  • Hodnotenie výsledku hospodárenia v oblasti nákladov.
  • Hľadanie príležitostí pre zvyšovanie ziskovosti.
  • Rozhodovanie o financovaní rôznych činností spoločnosti /napr. zabezpečením prevádzkových, investičných úverov atď/
  • Riadenie finančných tokov spoločnosti a zabezpečenie včasného uhrádzania platieb.
  • Zastrešovanie aktivít súvisiacich s financovaním a riadenie finančných rizík.
  • Finančný reporting.

Iné výhody

  • bohatý a zaujímavý sociálny program
  • podpora vzdelávania a kariérneho rastu
  • motivačné odmeňovanie na základe dosiahnutých výsledkov
Strojársky priemysel

O spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

  • vysokoškolské II. stupňa
  • vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

  • Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

  • skúsenosti na podobnej pozícií /vo výrobnej spoločnosti/
  • strategické myslenie a organizačné schopnosti
  • orientácia na priority a dodržiavanie termínov
  • schopnosť rozhodovať
  • schopnosť samostatne riešiť problémy
  • vysoké nasadenie – osobná angažovanosť
  • lojalita
  • change manažment
  • odolnosť voči stresu

Kontakt

Kontaktná osoba: Martin Straka
Tel.:
Email: martin.straka@balanced-hr.com