Senior systémový administrátor - Linux

Ref. č. : PR20200119

Miesto práce : Bratislava
Termín nástupu : ihneď / dohodou
Plat : od 2000€ + bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

L3 – senior špecialista

  • tvorba návrhu dizajnu riešení v rámci jednej z domén
  • komunikácia so zákazníkom a vytváranie zákazníckych riešení
  • komunikácia s dodávateľmi pri podpore prevádzkovaných riešení
  • komunikácia na príprave architektúry za doménu
  • podieľanie sa na procese tvorby technologických štandardov spoločnosti
  • poskytovanie technickej podpory predaja, vypracovávanie technických riešení
  • sledovanie technologických trendov a podieľanie sa na testovaní nových technológií

L2 - špecialista

  • inštalácia, konfigurácia, prevádzka a podpora riešení
  • poskytovanie odbornej podpory ostatným oddeleniam v procese návrhu technických riešení, ich implementácie a prevádzky
  • poskytovanie odbornej podpory ostatným pracovníkom
  • súčinnosť v procese prípravy realizačných plánov projektov
  • vytváranie a udržiavanie technickej dokumentácie technickej a aplikačnej infraštruktúry
  • edukačné a certifikačné aktivity pre potrebné zručnosti a technológie
  • pohotovosti a servisné zásahy
  • plnenie ďalších úloh a pokynov pridelených priamym nadriadeným pracovníkom.

Domény:

  • Činnosti v oblasti virtualizácie, virtualizačnej platformy (VMware, XEN, KVM, OracleVM)
  • Činnosti v oblasti systémov UNIX/LINUX a systémových služieb, administrácia Linux (Red Hat, Ubuntu, Debian Centos, Oracle Linux, Mint, Oracle Enterprise Linux), administrácia PHP
  • Administrácia databáz (MS SQL, PostreSQL, MySQL, MongoDB, Oracle DB
  • Činnosti v oblasti systémov Hardware, inštalácia a správa hardvéru (Dell, IBM, HP, CISCO, Supermicro
  • Činnosti v oblasti storage technológií, konfigurácia a prevádzka storage zariadení (Fibre Channel, NFS, iSCSI, SMBv4, FCoE)

Našim klientom je spoločnosť, ktorá ponúka komplexné IT riešenia.

O spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

  • vysokoškolské I. stupňa

Kontakt

Kontaktná osoba: Rastislav Krivý
Tel.: 421915065243
Email: rastislav.krivy@balanced-hr.com

Vyhľadávanie

Nové miesta

Zmenová majsterka/ majster

Nové Mesto nad Váhom
POSLAŤ CV

Dispatcher with Russian or Ukrainian and English or German

Slovenská republika, Šaľa
POSLAŤ CV

Operátor výroby - nastavovač

Bratislavský kraj
POSLAŤ CV

Obchodník pre región Nemecko + Švajčiarsko

Slovenská republika, Nemecko, Švajčiarsko
POSLAŤ CV

Produktový manažér/-ka s obchodným duchom

Bratislavský kraj, Slovenská republika, Bratislava