Špecialista/-ka zákazníckej podpory (B2B) - nemecký + maďarský + anglický jazyk

Ref. č. : PR20200101

Miesto práce : Bratislavský kraj, Slovenská republika, Bratislava
Termín nástupu :
Plat : 1300-1500 Eur brutto + ročný bonus až do výšky 20% z ročného platu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáte prácu, kde Váš cudzí jazyk nezapadne prachom? Máte proklientský prístup a radi riešite požiadavky klientov? Pre nášho klienta, spoločnosť OMV, hľadáme vhodných kandidátov na vykrytie materskej/rodičovskej dovolenky s výbornou nemčinou (C1) a maďarčinou (C1). Angličtina je potrebná aspoň na mierne pokročilej úrovni.

Vašou úlohou bude:
  • zákaznícka podpora pre nových aj existujúcich klientov, zisťovanie potrieb, budovanie vzťahov (telefonicky a emailom)
  • správa objednávok klientov, od ich zadania až po samotné doručenie
  • starostlivosť o kľúčových klientov
  • riešenie vzniknutých situácií a sťažností
  • príprava podkladov pre ponuky, zmluvy
  • podpora obchodného oddelenia
  • podpora pre manažérov
  • práca s interným systémom
  • riešenie ticketov a voucherov v systéme
  • zodpovednosť za splnenie stanovených KPI's

Iné výhody

  • flexibilný pracovný čas
  • možnosť home office 2x do mesiaca
  • príspevok na jazykové kurzy (angličtina alebo nemčina)
  • darčekové poukážky v hodnote 150 Eur/rok
  • Multisport karta
  • príspevok do doplnkového dôchodkového sporenia 1,5% (aj bez príspevku zamestnanca)
  • preplácanie PN/OČR
  • príspevok na stravovanie 3,28 Eur/pracovný deň
  • Nadštandardná zdravotná starostlivosť Procare - možnosť 1x/rok komplexného zdravotného vyšetrenia
  • 3 dni dovolenky navyše
  • možnosť OMV fuel card (Routex) so zľavou na palivá
Výber kandidátov na túto pozíciu zastrešujeme exkluzívne pre nášho klienta, spoločnosť OMV ako personálna spoločnosť

O spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

  • stredoškolské s maturitou
  • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
  • vysokoškolské II. stupňa
  • vysokoškolské I. stupňa
  • vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

  • Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)
  • Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)
  • Maďarský jazyk - Pokročilý (C1)

Čo od Vás očakávame:
  • Ukončené SŠ alebo VŠ vzdelanie
  • nemecký jazyk - aktívne na výbornej úrovni (C1)
  • maďarský jazyk - aktívne na výbornej úrovni (C1)
  • anglický jazyk - komunikatívne (aspoň B1)
  • aspoň krátka skúsenosť v administratíve, back office alebo zákazníckom servise
  • spoľahlivosť, samostatnosť, komunikatívnosť, proaktívny prístup
  • tímový hráč

Kontakt

Kontaktná osoba:
Tel.: 421948948151
Email: bhr071@balanced-hr.com, lenka.vladovicova@balanced-hr.com