Hlavný účtovník/-čka do Detvy

Ref. č. : PR20200043

Miesto práce : Banskobystrický kraj
Plat : od 1700€ brutto mesačne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho významného klienta, výrobnú spoločnosť v Detve, hľadáme vedúceho/-u pre tím účtovníkov.

Náplň práce:
  • analýza finančných informácií a príprava finančných reportov
  • konsolidácia finančných výkazov, platieb, cash-flow na mesačnej báze nielen pre materskú, ale i menšiu dcérsku spoločnosť
  • aktívna účasť na mesačnej/koncoročnej závierke
  • zodpovednosť za denné finančné a účtovné operácie, kontrola správnosti zaúčtovaných operácií
  • zodpovednosť za uzatvorenie účtov, projektové náklady a sledovanie nákladov
  • vedenie tímu 5 účtovníkov
  • cash flow forecasting = úzka spolupráca s controllingovým oddelením
  • snaha o prípadné zefektívňovanie účtovných procesov
  • podpora externých auditorov

Iné výhody

Požiadavky na zamestnanca

  • stredoškolské s maturitou
  • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
  • vysokoškolské II. stupňa
  • vysokoškolské I. stupňa
  • vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

  • Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

  • ukončené SŠ alebo VŠ vzdelanie
  • minimálne 2-3 roky skúseností ako hlavný účtovník/-čka (ideálne)
  • výborná znalosť slovenskej účtovnej legislatívy a účtovných procesov
  • komunikatívna znalosť angličtiny (B1 a vyššia) - podmienka
  • užívateľská znalosť MS Office (Excel, Word)

Kontakt

Kontaktná osoba: Lenka Vladovičová
Tel.: 421948948151
Email: bhr071@balanced-hr.com, lenka.vladovicova@balanced-hr.com