Launch Engineer

Ref. č. : PR20200132

Miesto práce : Žilinský kraj, Tvrdošín
Termín nástupu : ASAP, dohodou
Plat : od 1200€ btto, výška mzdy závisí od skúseností a zručností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • koordinácia nových projektov a nábeh nových výrob
  • zavádzanie nových produktov do výroby
  • príprava, tvorba a pripomienkovanie projektových dokumentov
  • definovanie a implementácia rozpočtu a harmonogramu
  • naceňovanie projektov a sledovanie finančných nákladov
  • zahájenie výroby
  • riešenie potenciálnych problémov
  • pravidelný reporting
  • zodpovednosť za komunikáciu so zákazníkom a zabezpečenie potrebných zdrojov

Iné výhody

  • práca pre stabilnú spoločnosť
  • dobré platové ohodnotenie
  • flexibilná pracovná doba
  • reálna možnosť osobnostného ale aj kariérneho rastu

Požiadavky na zamestnanca

  • stredoškolské s maturitou
  • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
  • vysokoškolské II. stupňa
  • vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

  • Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

  • technické SŠ alebo VŠ vzdelanie
  • znalosť výrobných procesov prípadne skúsenosti z výrobného podniku
  • skúsenosti s nábehom nových projektov - výroba, program, produkt
  • znalosť technickej alebo produktovej dokumentácie
  • skúsenosti s kalkuláciami, odhadmi cien
  • skúsenosti s reportingom
  • AJ na komunikatívnej úrovni (komunikácia so zákazníkmi, dodávateľmi v anglickom jazyku)
  • technické myslenie
  • samostatnosť, chuť posúvať sa stále ďalej

Kontakt

Kontaktná osoba: Martina Mojžišová
Tel.: 421911948362
Email: martina.mojzisova@balanced-hr.com,bhr072@balanced-hr.com