Vedúci technickej prípravy výroby

Ref. č. : PR20200133

Miesto práce : Bánovce nad Bebravou
Termín nástupu : ASAP, dohodou
Plat : od 1500€, závisí od skúseností a zručností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • riadenie a koordinácia oddelenia TPV - riadenie a organizácia činnosti oddelenia a personálne riadenie tímu pracovníkov oddelenia TPV s cieľom zabezpečiť plynulý chod výroby a minimalizovať prestoje
  • zodpovednosť za preberanie technickej dokumentácie a vydávanie technológie do výroby, riadenie zmien v technologických postupoch s cieľom zvýšenia produktivity
  • zodpovednosť za normy, potrebu prípravkov potrebných pre zabezpečenie výroby, dodržiavanie technologických procesov a postupov, kontrola nábehu nových procesov
  • návrhy na zlepšovanie procesov a zavádzanie nových technológií do výroby
  • spolupráca s majstrami pri zefektívňovaní technologických operácií a normohodín
  • spolupráca s oddelením konštrukcie, plánovania a obchodným oddelením
  • reportovanie výsledkov práce Technickému riaditeľovi

Iné výhody

  • zaujímavé pracovné ohodnotenie
  • balíček finančných a nefinančných benefitov
  • jednozmenná prevádzka

Požiadavky na zamestnanca

  • stredoškolské s maturitou
  • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
  • vysokoškolské II. stupňa
  • vysokoškolské I. stupňa
  • vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

  • Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

  • SŠ alebo VŠ vzdelanie so zameraním na strojárstvo, technológie
  • odborné znalosti - strojárska technická dokumentácia, CAD
  • nutné sú skúsenosti v oblasti TPV vo výrobnej strojárskej spoločnosti
  • skúsenosti s riadením zamestnancov
  • výhodou sú skúsenosti z oblasti zvárania CO2, skúsenosti so zváracími robotmi IGM
  • nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni, anglický jazyk je výhodou

Kontakt

Kontaktná osoba: Martina Mojžišová
Tel.: 421911948362
Email: martina.mojzisova@balanced-hr.com,bhr072@balanced-hr.com