Vedúci oddelenia údržby

Ref. č. : PR20200134

Miesto práce : Bánovce nad Bebravou
Termín nástupu : ASAP, dohodou
Plat : od 1500€ btto, závisí od skúseností a zručností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • riadenie a koordinovanie oddelenia údržby strojov a zariadení po personálnej aj odbornej stránke
  • zodpovednosť za nápravné aj preventívne opatrenia
  • zodpovednosť za funkčnosť vybavenia technického vybavenia a zabezpečovania náhradných dielov
  • koordinácia činností oddelenia s cieľom zabezpečiť BOZP, plynulosť výroby, minimalizovať prestoje a zefektívniť výrobný proces
  • navrhovanie a zavádzanie zlepšovacích opatrení
  • implementácia systému plánovaných/preventívnych opráv a údržby na základe TPM, tvorba PP, TOP, TPN podľa ISO pre údržbu 9001, 16949
  • vykonávanie elektro revízie strojov, elektrických zariadení a inštalačných rozvodov, tiež údržba prípravkov, prerábanie výrobných procesov a priestorov s technologickými rozvodmi, inštalácia elektro rozvodov
  • tvorba ročných investičných plánov

Iné výhody

  • zaujímavé finančné ohodnotenie
  • balíček finančných aj nefinančných benefitov
  • jednozmenná prevádzka

Požiadavky na zamestnanca

  • stredoškolské s maturitou
  • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
  • vysokoškolské II. stupňa
  • vysokoškolské I. stupňa
  • vysokoškolské III. stupňa

  • SŠ alebo VŠ vzdelanie technického zamerania, ideálne elektrotechnický odbor
  • vyhláška 508/§23 Z. z., vyhláška 508/§24 Z. z. - revízny technik č. osv. 035-ITN/2000 EZ E A E2
  • vodič Vzv, VP sk. B
  • skúsenosti s riadením údržby vo výrobnej spoločnosti a s riadením zamestnancov
  • znalosť anglického alebo nemeckého jazyka je výhodou

Kontakt

Kontaktná osoba: Martina Mojžišová
Tel.: 421911948362
Email: martina.mojzisova@balanced-hr.com,bhr072@balanced-hr.com