Programátor zváracích robotov s nemčinou

Ref. č. : PR20200135

Miesto práce : Bánovce nad Bebravou
Termín nástupu : ihneď alebo dohodou
Plat : od 1300€ brutto, konečná suma závisí od skúseností a zručností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • integrácia novej zváracej technológie do praxe, online tvorba nových programov pre zváracie roboty IGM a optimalizácia súčasných programov a procesov
  • zodpovednosť za funkčnosť zváracích robotov
  • implementácia zákazníckych požiadaviek do interných procesov zváracích robotov
  • zodpovednosť za validáciu produktov pre zvárací robot
  • zlepšovanie procesov zvárania na robotoch
  • zodpovednosť za bezpečnosť, kvalitu a produktivitu v procese integrácie novej zváracej technológie
  • tvorba predpisov, analýz, spracovanie a tvorba príslušnej dokumentácie

  • dobré finančné ohodnotenie zohľadňujúce skúsenosti a zručnosti kandidáta
  • práca pre stabilnú zahraničnú spoločnosť
  • jednozmenná prevádzka
  • balíček finančných a nefinančných benefitov
  • možnosť kariérneho postupu

Požiadavky na zamestnanca

  • stredoškolské s maturitou
  • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
  • vysokoškolské II. stupňa
  • vysokoškolské I. stupňa
  • vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

  • Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

  • SŠ alebo VŠ vzdelanie technického zamerania, ideálne strojárstvo
  • skúsenosti v oblasti strojárskej výroby so zameraním na zváracie roboty
  • znalosti z oblasti zvárania, zváracích procesov a technológií
  • nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni je podmienkou, anglický jazyk je výhodou

Kontakt

Kontaktná osoba: Martina Mojžišová
Tel.: 421911948362
Email: martina.mojzisova@balanced-hr.com,bhr072@balanced-hr.com