Procesný/Lean inžinier

Ref. č. : PR20200144

Miesto práce : Žilinský kraj
Plat : od 1300€/btto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• optimalizácia produktivity a efektivity výrobných zariadení a ich údržbou s ohľadom na produkciu a výkon
• optimalizácia efektivity výrobných zariadení s ohľadom na kvalitu
• sledovanie, vyhodnocovanie a návrhy nápravných opatrení súvisiacich s produktivitou, efektivitou výroby, údržbou, kvalitou
• optimalizácia vnútornej logistiky vo výrobe, layout vo výrobe,
• zavádzanie novej výroby, resp. inštalácia strojných zariadení na úrovni projektového manažmentu
• zavádzanie a vyhodnocovanie KPI vo výrobe, navrhovanie nápravných opatrení na dosahovanie KPI

Iné výhody

• Zamestnanecké benefity garantované kolektívnou zmluvou
• Doplnkové dôchodkové sporenie (3. pilier)
• Možnosť zakúpenia firemných akcií za zvýhodnených podmienok pre zamestnancov
• Osobitné odmeny pri príležitosti pracovného, životného jubilea a odchode do dôchodku
• Kvalitné stravovanie zabezpečené v rámci firmy
• Odmena za získanie nového zamestnanca

Požiadavky na zamestnanca

  • stredoškolské s maturitou
  • vysokoškolské II. stupňa
  • vysokoškolské I. stupňa
  • vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

  • Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

• skúsenosti z oblasti riadenia výroby, kde sú v procese výroby nasadené strojné zariadenia
• skúsenosti s optimalizáciou OEE
• sledovanie, vyhodnocovanie a návrh nápravných opatrení súvisiacich s produktivitou, efektivitou výroby, údržbou, kvalitou
• skúsenosti s optimalizáciou vnútornej logistiky vo výrobe, layout vo výrobe, vstupy
• skúsenosti so zavádzaním novej výroby, resp. s inštaláciou strojných zariadení na úrovni projektového manažmentu, automatickými systémami a reportingom

Kontakt

Kontaktná osoba: Rastislav Kozlík
Tel.: 421948948133
Email: rastislav.kozlik@balanced-hr.com