Procesný inžinier

Ref. č. : PR20200147

Miesto práce : Trenčiansky kraj
Termín nástupu : ihneď / dohodou
Plat : 1800 - 2000

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Zavádzanie nových produktov v rámci závodu.
  • Vypracovávanie detailnej výrobnej dokumentácie a pracovných postupov.
  • Aktualizovanie výrobnej dokumentácie a pracovných postupov v prípade zmeny výrobného procesu.
  • Zavádzanie nástrojov na zvyšovanie efektívnosti výrobného procesu.
  • Znižovanie výrobných nákladov pri zachovaní požadovanej úrovne kvality.
  • Riešenie vzniknutých problémov a abnormalít.
  • Podieľanie sa na výbere a rozmiestňovaní technologického vybavenia v priestoroch závodu.
  • Analýza všetkých častí výrobného cyklu za účelom optimalizácie výrobného procesu.
  • Kalkulácie požiadaviek na personál, výrobný čas a náklady.
  • Komunikovanie s ostatnými oddeleniami v rámci spoločnosti.

Iné výhody

  • Pracovná doba 7,5 hodiny
  • Pracuje sa v open office a vo výrobnej hale
  • Nadčasy sa nerobia pokiaľ to nie je vyslovene nevyhnutné
Našim klientom je spoločnosť pôsobiaca v automobilovom priemysle.

O spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

  • stredoškolské s maturitou
  • vysokoškolské II. stupňa
  • vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

  • Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

  • VŠ technického zamerania – strojárstvo
  • Skúsenosti s riadením a optimalizáciou výrobného procesu v strojárskej výrobe
  • Ideálne relevantná prax s práškovým lakovaním a technické znalosti práškového lakovania – princípy fungovania, kritické body procesu pre kvalitu, prehľad technológií a dodávateľov
  • Skúsenosti s procesným riadením podľa ISO, ideálne IATF sú dôležité, vrátane praktického využitia nástrojov procesného riadenia
  • Aktívna znalosť anglického jazyka (dokumentácia a komunikácia s dodávateľmi v AJ) B2 a vyššie
  • Počítačové zručnosti – MS Excel na pokročilej úrovni (príprava kalkulácii, prehľadov, noriem)
  • Proaktívny prístup
  • Záujem o rozvoj svojich znalostí (školenia)
  • Schopnosť vhodne komunikovať (komunikácia s nastavovačmi, údržbou, operátormi)
  • Vodičský preukaz B

Kontakt

Kontaktná osoba: Anna Čadecká
Tel.: 421948226899
Email: anna.cadecka@balanced-hr.com