Predajca pohonných hmôt pre český trh - práca výhradne z kancelárie (zástup za MD/RD)

Ref. č. : PR20200148

Miesto práce : Bratislavský kraj, Bratislava
Termín nástupu :
Plat : 1500-1800 Eur brutto + ročný bonus až do výšky 30%

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Baví Vás obchod a komunikácia so zákazníkmi a nezľaknete sa ani akvizícií? Nevadí Vám práca z kancelárie bez osobného kontaktu so zákazníkmi? Máte už i aspoň krátku skúsenosť s aktívnym predajom?
Hľadáme práve Vás!

Vašou náplňou práce bude:
  • Akvizícia malých a stredných podnikov
  • Vyhľadávanie obchodných príležitostí, práca s databázou zákazníkov
  • Komunikácia so zákazníkmi (telefonicky, emailom), zisťovanie ich potrieb, budovanie vzťahov, vyjednávanie cien
  • Práca s objednávkami od klientov
  • Kompletná starostlivosť o klientov (okrem dopravy a faktúr)
  • Starostlivosť o tendre a vyjednávanie cien s tým spojené
  • Zodpovednosť za splnenie stanovených KPI's

Iné výhody

  • flexibilný pracovný čas
  • príspevok na jazykové kurzy (angličtina alebo nemčina)
  • darčekové poukážky v hodnote 150 Eur/rok
  • Multisport karta
  • príspevok do doplnkového dôchodkového sporenia 1,5% (aj bez príspevku zamestnanca)
  • preplácanie PN/OČR
  • príspevok na stravovanie 3,28 Eur/pracovný deň
  • Nadštandardná zdravotná starostlivosť Procare - možnosť 1x/rok komplexného zdravotného vyšetrenia
  • 3 dni dovolenky navyše
  • možnosť OMV fuel card (Routex) so zľavou na palivá
Výber kandidátov na túto pozíciu zastrešujeme exkluzívne pre nášho klienta, spoločnosť OMV ako personálna spoločnosť.

O spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

  • stredoškolské s maturitou
  • vysokoškolské II. stupňa
  • vysokoškolské I. stupňa
  • vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

  • Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

  • ukončená SŠ alebo VŠ
  • slovenský alebo český jazyk na úrodni rodeného hovorcu + angličtina (B2/C1) je must
  • skúsenosť s aktívnym salesom minimálne 1 rok
  • výborné komunikačné schopnosti
  • samostatnosť, dôslednosť

Kontakt

Kontaktná osoba: Lenka Vladovicova
Tel.: 421948948151
Email: lenka.vladovicova@balanced-hr.com,bhr071@balanced-hr.com