Zodpovedný farmaceut

Ref. č. : PR20210025

Miesto práce : Nitriansky kraj
Termín nástupu : asap
Plat : 1800 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vydávanie liekov na lekársky predpis, voľnopredajných liekov, zdravotníckych pomôcok a doplnkového sortimentu lekárne
- príprava liečiv v súlade s platným liekopisom a normami
- poskytovanie odborného poradenstva pacientom
- kontrola stavu skladových zásob
- objednávanie liekov, zdravotníckych pomôcok a doplnkového sortimentu lekárne
-prijímanie liekov a surovín do skladovej evidencie, ich správne uloženie a uskladnenie.

- zaujímavé finančné ohodnotenie a bonusové benefity, moticačné programy...

Požiadavky na zamestnanca

  • vysokoškolské II. stupňa

Vysokoškolské vzdelanie II. stupňa v odbore farmácia

Kontakt

Kontaktná osoba: Miroslava Malecová
Tel.: 421911948366
Email: medical@balanced-hr.com,miroslava.malecova@balanced-hr.com,bhr062@balanced-hr.com

Vyhľadávanie

Nové miesta

HR špecialist/-ka (4h úväzok)

Bratislavský kraj, Slovenská republika, Bratislava
POSLAŤ CV

Buyer/Purchasing operations analyst with Hungarian language

POSLAŤ CV

Produktový manažér/-ka - potravinový sortiment

Bratislavský kraj, Bratislava
POSLAŤ CV

Facility Manager

POSLAŤ CV

Chief Financial Officer

Banskobystrický kraj