Strojník

Ref. č. : PR20210030

Miesto práce : Bratislava
Termín nástupu : Ihneď
Plat : 930€ základná mzda + 12% mesačná maximálne dosiahnuteľná variabilná zložka + 13.plat + príspevok na

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Obsluha strojného zariadenia - nakladača a buldozéra v súlade s technologickými predpismi, pracovnými postupmi, príslušnou legislatívou, internými predpismi a v súlade so zásadami bezpečnej práce
  • Realizácia menšej údržby a opráv
  • Vykonávanie ďalších pomocných prác súvisiacich so zabezpečením prevádzky pri dodržaní všetkých zákonných ustanovení podľa pokynov nadriadeného (napr. vedenie požadovanej dokumentácie, vedenie denníka, udržiavanie poriadku a čistoty na prevádzke a pod.).

Iné výhody

  • Variabilná zložka mzdy
  • Fixný 13. plat vyplácaný v dvoch splátkach
  • Príplatky nad rámec zákona
  • Príspevok do III. piliera dôchodkového sporenia
  • Doplatok pri strate príjmu z dôvodu pracovnej neschopnosti
  • Príspevok na stravu nad rámec zákona
  • Príspevok na cestovanie do zamestnania
  • Príspevky pri rôznych životných udalostiach a sociálnu výpomoc v prípade núdze
  • Dni voľna pri špeciálnych udalostiach (svadba, narodenie dieťaťa,...)
  • Ďalšie nadštandardné benefity pre zamestnancov podľa kolektívnej zmluvy
  • Odborné zaučenie, vzdelávanie a podporu pri Vašom kariérnom rozvoji
  • Spoločenské a športové firemné aktivity
Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta z oblasti stavebného priemyslu.

O spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

  • stredoškolské bez maturity
  • stredoškolské s maturitou

  • Stredoškolské vzdelanie
  • Minimálne 1 rok praxe na obdobnej pozícii
  • Strojnícky preukaz – bager / nakladač podmienkou (stavebné stroje skupina nakladače/vykladače a sk.dozery a traktory pásové)
  • Oprávnenia k obsluhe elektrických zariadení – výhodou
  • Záujem o prácu
  • Stabilný výkon
  • Spoľahlivosť a zodpovednosť

Kontakt

Kontaktná osoba: Rastislav Kozlík
Tel.: 421948948133
Email: rastislav.kozlik@balanced-hr.com

Vyhľadávanie

Nové miesta

HR špecialist/-ka (4h úväzok)

Bratislavský kraj, Slovenská republika, Bratislava
POSLAŤ CV

Buyer/Purchasing operations analyst with Hungarian language

POSLAŤ CV

Produktový manažér/-ka - potravinový sortiment

Bratislavský kraj, Bratislava
POSLAŤ CV

Facility Manager

POSLAŤ CV

Chief Financial Officer

Banskobystrický kraj