Riaditeľ IT

Ref. č. : PR20210031

Miesto práce : Ilava
Termín nástupu : ihneď/dohodou
Plat : od 3 000 eur v závislosti od skúseností a profesionálneho backgroundu kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Riadenie úseku Informatika a ním zastrešované odbory a činnosti. Stanovenie koncepčných a strategických cieľov IS / IT.
  • Tvorba rozvojovej stratégie súvisiacej s informačnými technológiami, informačnými systémami, ich prevádzkou a obnovou
  • Sledovanie trendov a vývoja SW a HW riešení na trhu a odborná komunikácia s dodávateľmi/poskytovateľmi SW a HW riešení, hodnotenie výkonnosti
  • Formulácia systémových požiadaviek (SW, HW, architektúra IS, bezpečnosť)
  • Aktívna účasť na tvorbe rozpočtu za úsek informačných technológií
  • Zabezpečiť spoľahlivú a primerane rýchlu konektivitu
  • Spoločne s odbornými úsekmi vypracovať stratégiu fungovania a rozvoja informačných systémov a navrhnúť optimalizáciu
  • Spracovávanie strednodobých a dlhodobých stratégií prevádzky informačných technológií a informačných systémov, vrátene implementácií nových technológií
  • Riadenie úseku po odbornej, technickej a personálnej stránke pri rešpektovaní zásad maximálnej hospodárnosti, efektívnosti a bezpečnosti informačných systémov a informačných technológií
  • Riadenie service desk, riadenie IT aktív a licencií

Iné výhody

Priemyselná výroba

O spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

  • vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

  • Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

  • Výborné komunikačné, organizačné, analytické schopnosti, skúsenosť v oblasti riadenia
  • Viacročná znalosť v oblasti bezpečnosti IT alebo IT prevádzky a medzinárodné štandardy bezpečnosti IT
  • Vysokoškolské vzdelanie I., II,III. IT Odbory
  • Bezúhonnosť, podmienkou výkonu práce je absolvovanie previerky NBÚ na stupeň utajenia D

Kontakt

Kontaktná osoba: Rastislav Krivý
Tel.: 421915065243
Email: rastislav.krivy@balanced-hr.com

Vyhľadávanie

Nové miesta

HR špecialist/-ka (4h úväzok)

Bratislavský kraj, Slovenská republika, Bratislava
POSLAŤ CV

Buyer/Purchasing operations analyst with Hungarian language

POSLAŤ CV

Produktový manažér/-ka - potravinový sortiment

Bratislavský kraj, Bratislava
POSLAŤ CV

Facility Manager

POSLAŤ CV

Chief Financial Officer

Banskobystrický kraj