Riaditeľ HSE

Ref. č. : PR20210033

Miesto práce : Ilava
Termín nástupu : ihneď/ dohodou
Plat : od 4 400 eur v závislosti od skúseností a profesionálneho backgroundu kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Monitoruje efektívne vykonávanie postupov bezpečnostných a environmentálnych systémov a zabezpečuje súlad spoločnosti s legislatívou a rozhodnutiami orgánov štátnej správy v  oblasti bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci, požiarnej bezpečnosti, prevencie závažných priemyselných havárií, ochrany životného prostredia a integrovanej prevencie a kontroly znečisťovania životného prostredia
  • Podporuje manažment v definícii úloh a zodpovedností, ktoré sa týkajú bezpečnosti a ochrany zdravia.
  • Zabezpečuje implementáciu, aktualizáciu, kontrolu a audity systémov HSE v rámci skupiny spoločností.
  • Poskytuje motiváciu a oboznámenie všetkých zamestnancov s rešpektovaním dôležitosti dodržiavania systémových postupov spoločnosti a všetkých poskytovaných bezpečnostných zariadení
  • Poskytuje motiváciu a oboznámenie všetkých zamestnancov, aby rešpektovali dodržiavanie bezpečnostných smerníc a používali všetky poskytnuté osobné ochranné pracovné pomôcky.
  • Zabezpečuje implementáciu, aktualizáciu, kontrolu a audit systémov. Vykonáva interné bezpečnostné audity.
  • Zúčastňuje sa pri vyšetrovaní nehôd a incidentov.
  • Vykonáva analýzu štatistiky nehôd / incidentov, identifikuje trendy a navrhuje plány zlepšovania.
  • Vykonáva dohľad na technikmi BOZP a PO v rámci skupiny

Iné výhody

Priemyselná výroba

O spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

  • vysokoškolské II. stupňa
  • vysokoškolské I. stupňa
  • vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

  • Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

  • Výborné komunikačné, organizačné, analytické schopnosti
  • Preukázateľné znalosti v oblasti SHE legislatívy min. 5 rokov
  • Samostatný s aktívnym prístupom
  • Autorizovaných bezpečnostný technik a technik PO
  • Bezúhonnosť, podmienkou výkonu práce je absolvovanie previerky NBÚ na stupeň utajenia D

Kontakt

Kontaktná osoba: Rastislav Krivý
Tel.: 421915065243
Email: rastislav.krivy@balanced-hr.com

Vyhľadávanie

Nové miesta

HR špecialist/-ka (4h úväzok)

Bratislavský kraj, Slovenská republika, Bratislava
POSLAŤ CV

Buyer/Purchasing operations analyst with Hungarian language

POSLAŤ CV

Produktový manažér/-ka - potravinový sortiment

Bratislavský kraj, Bratislava
POSLAŤ CV

Facility Manager

POSLAŤ CV

Chief Financial Officer

Banskobystrický kraj