Senior projektový manažér/-ka pre oblasť stavebníctva

Ref. č. : PR20210035

Miesto práce : Žilinský kraj, Zvolen, Žilina
Plat : od 3000 Eur brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Cítite sa v stavebníctve ako ryba vo vode? Máte skúsenosť s developerskými projektami a za sebou úspešné business parky, priemyslené objekty alebo bytové zóny? Hľadáme práve Vás!

Vašou pracovnou náplňou bude:

  • Zodpovednosť za kompletný zverený projekt od územného rozhodnutia až po jeho kolaudáciu
  • Koordinácia a odborný dozor stavebných prác
  • Spoluúčasť na designovaní daného projektu (v spolupráci s externými partnermi)
  • Účasť na stavebných tendroch
  • Riadenie všetkých tímov zapojených v danom projekte (designéri, stavebná spoločnosť, úrady a iní)

Iné výhody

  • služobné auto aj na súkromné účely
  • telefón, notebook
  • balíček poistenia
  • dotované stravné lístky

Požiadavky na zamestnanca

  • stredoškolské s maturitou
  • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
  • vysokoškolské II. stupňa
  • vysokoškolské I. stupňa
  • vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

  • Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Hľadáme stavebného inžiniera/-ku, ktorý je naozaj skúsenosťami seniorný a má aspoň 8-10 ročnú skúsenosť v rámci stavebných projektov (ideálne priemyslené objekty, business parky alebo bytová zástavba, cesty). Skúsenosť s veľkými projektami 5-10 miliónov Eur. Úplne ideálny kandidát je pre nás zo stavebnej firmy, ktorá pôsobí ako generálny dodávateľ. Nie je to však samozrejme podmienka. Mali by ste poznať aspoň základy AutoCAD a ovládať angličtinu aspoň komunikatívne (B1). Ak disponujete certifikáciou PMI je to veĺké plus, ale budeme radi i za akúkoľvek certifikáciu v rámci projektového managementu.

Kontakt

Kontaktná osoba:
Tel.: 421948948151
Email: bhr071@balanced-hr.com

Vyhľadávanie

Nové miesta

HR špecialist/-ka (4h úväzok)

Bratislavský kraj, Slovenská republika, Bratislava
POSLAŤ CV

Buyer/Purchasing operations analyst with Hungarian language

POSLAŤ CV

Produktový manažér/-ka - potravinový sortiment

Bratislavský kraj, Bratislava
POSLAŤ CV

Facility Manager

POSLAŤ CV

Chief Financial Officer

Banskobystrický kraj