Vedúci elektro údržby

Ref. č. : PR20210044

Miesto práce : Banskobystrický kraj, Žarnovica
Termín nástupu : ihneď
Plat : 1600 - 1900

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Zodpovednosť za správny chod a údržbu elektro zariadení
  • Plánovanie a zabezpečenie preventívnej údržby
  • Kontrola dodržiavania predpisov na oddelení
  • Spolupráca pri uskutočňovaní projektov na strojoch a budovách
  • Vedenie tímu 9 elektroúdržbárov v nepretržitej prevádzke (vedúci pracuje na 1 smenu, štandardný pracovný úväzok 37,5 hod.)
  • Reporting Maintenance manažérovi

  • Stabilná práca s pravidelným príjmom, v príjemnom pracovnom prostredí
  • Mesačná prémia do 30% -15% výrobné ukazovatele 15% osobné ohodnotenie po SD
  • Príspevok na dopravu, maximálne do 80€ mesačne podľa vzdialenosti dochádzania
  • Odmena za odporučenie nového zamestnanca
  • Spoločenské akcie, akcie pre rodinných príslušníkov
  • Stravovacie karty
  • Sociálne benefity
  • Našim klientom je výrobná spoločnosť.

O spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

  • stredoškolské s maturitou
  • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
  • vysokoškolské II. stupňa
  • vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

  • Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)
  • Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

  • Skúsenosť s vedením tímu na oddelení údržby vo výrobnej spoločnosti je nutnosťou
  • §22 nutnosťou, §23/§24 výhodou
  • Znalosť anglicého jazyka na komunikatívnej úrovni je výhodou, podmienkou je však znalosť minimálne na úrovni čítania a pochopenia manuálov a dokumentácie v anglickom jazyku
  • Uživateľská znalosť práce na PC (Word, Excel)
  • Schopnosť čítať elektrodokumentáciu a schémy
  • Riadiace systémy Siemens Simatic, Simotion - priama skúsenosť je výhodou

Kontakt

Kontaktná osoba: Anna Čadecká
Tel.: 421948226899
Email: anna.cadecka@balanced-hr.com