Nákupca

Ref. č. : PR20210047

Miesto práce : Hlohovec
Termín nástupu : ASAP
Plat : 1000€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • objednávanie tovaru/materiálu pre potreby výroby a ostatných oddelení s prihliadnutím na celkové náklady na obstaranie
  • denná komunikácia s dodávateľmi
  • zabezpečovanie dostupnosti materiálu pravidelnou kontrolou potvrdení objednávok a termínov dodania a v prípade potreby zasielanie pripomienok dodávateľom
  • kontrolovanie potvrdení objednávok na zabezpečenie toho, aby sa odchýlky v cene, dodacích a platobných podmienkach, dátumoch dodania a množstve dodávok, identifikovali čo najrýchlejšie
  • v spolupráci s vedúcim oddelenia nákupu neustále zlepšovanie a optimalizovanie procesu objednávania
  • podávanie správ o kľúčových údajoch nadriadenému (vrátane eskalácie, KPI, ...)
  • hlásenia o pochybeniach priamemu alebo profesionálnemu dohľadu
  • spolupracovanie s internými a externými funkčnými tímami a oddeleniami

Iné výhody

Požiadavky na zamestnanca

  • stredoškolské s maturitou
  • vysokoškolské II. stupňa
  • vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

  • Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

  • Stredoškolské alebo vysokoškolské vzdelanie, technické alebo obchodné zameranie
  • Microsoft Excel - pokročilý
  • Microsoft Outlook - pokročilý
  • Orientácia na procesy, zákaznícky prístup
  • Stanovanie priorít, flexibilita, systematickosť
  • Zvládanie stresu

Kontakt

Kontaktná osoba: Rastislav Kozlík
Tel.: 421948948133
Email: rastislav.kozlik@balanced-hr.com