Obchodno-technický zástupca

Ref. č. : PR20210050

Miesto práce : Nitriansky kraj, Topoľčany
Termín nástupu : dohodou, ASAP
Plat : cca 1300€ btto / mesiac, výška platu závisí od skúseností a zručností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Získavanie nových trhov a zákazníkov a starostlivosť o súčasných zákazníkov, zospovednosť za pravidelnú komunikáciu so zákazníkmi
  • Poskytovanie technickej podpory obchodným partnerom
  • Vedenie obchodných jednaní so zákazníkmi, aj v anglickom jazyku, účasť na obchodných cestách aj v zahraničí
  • Zúčastňovanie sa na tvorbe predajných a marketingových stratégií spoločnosti
  • Vytváranie a aktualizácia obchodnej dokumentácie

  • Práca v stabilnej spoločnosti vyvíjajúcej a vyrábajúcej zaujímavý produkt
  • Zaujímavé platové ohodnotenie
  • Balíček finančných a nefinančných benefitov
  • Možnosť veľa sa toho naučiť a pracovať na sebe a svojom osobnom a profesionálnom raste
Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta - výrobnú spoločnosť s vlastným výskumom a vývojom.

O spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

  • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
  • vysokoškolské II. stupňa
  • vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

  • Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

  • VŠ vzdelanie ekonomického alebo technického smeru (strojárske, elektrotechnické, chemické, materiály)
  • Skúsenosti s obchodnou činnosťou sú vítané, avšak pozícia je vhodná aj pre šikovného absolventa s výbornými komunikačnými schopnosťami a chuťou pracovať na sebe a vzdelávať sa v technickej a obchodnej oblasti
  • Vodičský preukaz sk. B a ochota cestovať

Kontakt

Kontaktná osoba:
Tel.: 421911948362
Email: bhr072@balanced-hr.com