Máte payroll alebo finančný background za Maďarsko a chcete skúsiť interné HR? (4h úväzok)

Ref. č. : PR20210056

Miesto práce : Bratislavský kraj, Slovenská republika, Bratislava
Termín nástupu :
Druh pracovného pomeru : skrátený úväzok
Plat : 900 Eur brutto + ročný bonus až do výšky 20% z ročného platu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, spoločnosť OMV Slovensko, hľadáme vhodného kandidáta/-ku, ktorý doplní tím 2 príjemných HR-ok v Bratislave. Nutná je aktívna znalosť maďarčiny, komunikatívne i angličtiny a finančný background (ideálne payroll, účtovníctvo alebo controlling) pre Maďarsko.

Vaša agenda:

Mzdy:

  • príprava podkladov pre spracovanie miezd pre externú agentúru
  • kontrola výšky miezd a dodržania výplatného termínu
  • reporting a komunikácia s príslušnými poisťovňami
  • podpora daňovým poradcom a pri ročnom zúčtovaní dane
  • správa banky (mzdy, dane, príspevok do DDP)

Kompenzácia a benefity:

  • kalkulácia OMV jubilee a Get Together udalosti
  • správa ostatných benefitov
  • management lekárskych prehliadok
  • administrátor interného systému pre motiváciu zamestnancov
  • správa firemných automobilov

Iné:

  • správa SAP HR databázy vrátane faktúr za personálne výdaje
  • HR reporting a spolupráca na príprave HR rozpočtu
  • agenda spojená s expatmi
  • HR projektový management, implementácia nových projektov

Iné výhody

  • Ročný bonus (až do 20% z ročného platu)
  • Flexibilná pracovná doba + skrátené piatky do 13:00
  • Príspevok na vzdelávanie a študijné materiály pre anglický a nemecký jazyk
  • Príspevok na stravovanie nad rámec zákona (vo forme Callio karty)
  • Príspevok do 3.piliera/ DDS
  • Príspevok na dochádzanie alebo parkovacie miesto v budove Digital Parku (pokiaľ je ešte k dispozícii) – vyplácané 1x ročne
  • Preplácaná PN/OČR
  • 3 dni dovolenky naviac
  • Telepráca/ Home-office
  • MultiSport karta
  • Medical Care Program
  • OMV tankovacia karta so zľavami na palivo
  • Mikulášske balíčky, Poukážky v prípade výročia v spoločnosti, 1x ročne darčekové poukážky CadHoc
  • Referral program
Výber kandidátov zastrešujeme exkluzívne pre spoločnosť OMV Slovensko ako personálna agentúra.

O spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

  • stredoškolské s maturitou
  • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
  • vysokoškolské II. stupňa
  • vysokoškolské I. stupňa
  • vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

  • Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)
  • Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ako si predstavujeme Váš profil?

  • Ukončené VŠ vzdelanie ideálne v obore HR alebo ekonómie
  • Prax s payroll agendou, v účtovníctve alebo controllingu pre oblasť Maďarska - podmienka
  • Plynulá znalosť maďarského (B2-C1) a anglického jazyka (B2)
  • Pokročilá znalosť MS Office
  • Znalosť SAP HR veľkou výhodou
  • Znalosť lokálneho pracovného trhu výhodou
  • Skúsenosť s projektovým managementom výhodou

Kontakt

Kontaktná osoba:
Tel.: 421948948151
Email: bhr071@balanced-hr.com