Senior inside sales representative s aktívnou nemčinou a angličtinou

Ref. č. : PR20210057

Miesto práce : Bratislavský kraj, Slovenská republika, Bratislava
Plat : od 2200 Eur brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Baví Vás obchod a komunikácia so zákazníkmi a nezľaknete sa ani akvizícií? Nevadí Vám práca z kancelárie bez osobného kontaktu so zákazníkmi? Komunikujete aktívne v nemčine i angličtine? Hľadáme práve Vás!

Vašou náplňou práce bude:

  • Akvizícia nových klientov a business development  pre nemecky hovoriaci región (cold calls, emaily)
  • Vyhľadávanie obchodných príležitostí, práca s databázou zákazníkov
  • Komunikácia so zákazníkmi (telefonicky, emailom), zisťovanie ich potrieb, budovanie vzťahov, vyjednávanie cien
  • Mapovanie a analýza tržného potenciálu; i z pohľadu nových produktov, služieb
  • Podpora pre súčasných klientov
  • Zodpovednosť za splnenie stanovených KPI's a targetov
  • Úzka spolupráca s ostatnými oddeleniami spoločnosti

Iné výhody

  • Zaujímavé platové ohodnotenie
  • Balíček benefitov
  • Možnosť pracovať pre americkú rodinnú spoločnosť v rámci medzinárodného tímu

Požiadavky na zamestnanca

  • stredoškolské s maturitou
  • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
  • vysokoškolské II. stupňa
  • vysokoškolské I. stupňa
  • vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

  • Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)
  • Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Čo od Vás očakávame:

  • Ukončené SŠ alebo VŠ vzdelanie
  • Skúsenosť s aktívnym predajom minimálne 3 roky – podmienka (najmä cold calls)
  • Plynulá znalosť oboch jazykov – angličtiny a nemčiny – minimálne na úrovni B2 a vyššia
  • Skúsenosť priamo z procurementu veľkou výhodou
  • Skúsenosť so Sales Force je veľkou výhodou
  • Výborné komunikačné zručnosti a vyjednávacie schopnosti

Kontakt

Kontaktná osoba:
Tel.: 421948948151
Email: bhr071@balanced-hr.com