Inžinier zákazníckej kvality

Ref. č. : PR20210036

Miesto práce : Trenčiansky kraj
Termín nástupu : ASAP
Plat : od 1500€ v závislosti od seniority uchádzača + bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • riešenie zákazníckych reklamácií, ich preverenie a evidencia v internom systéme
  • spracovanie reklamácií v zákazníckych portáloch
  • informovanie zákazníka o aktuálnom stave spracovania danej reklamácie a jej ďalšom riešení
  • vyjednávanie so zákazníkom s cieľom efektívneho riešenia reklamácie
  • zabezpečenie eskalácie a včasného vyriešenia problémov
  • proaktívne riešenie vzniknutých reklamácií priamo u zákazníka
  • spolupráca s kolegami z iných oddelení spoločnosti
  • práca so systémom SAP
  • vytváranie 8D-reportov

Iné výhody

  • letná a zimná odmena (13. a 14. plat)
  • každoročné prehodnocovanie platu
  • možnosť ďalšieho vzdelávania v odbore
  • mesačné výkonnostné prémie (10% základnej mzdy)
Našim klientom je medzinárodná strojárska spoločnosť pôsobiaca aj v automotive segmente

O spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

  • stredoškolské s maturitou
  • vysokoškolské II. stupňa
  • vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

  • Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)
  • Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

  • znalosť anglického jazyka a to vrátane technickej slovnej zásoby a nemeckého jazyka na mierne pokročilej úrovni
  • výborné komunikačné, prezentačné a organizačné schopnosti, vyjednávacie schopnosti
  • skúsenosti, spracovaním zákazníckych reklamácií a ich následným vyhodnotením
  • práca so zákazníckym portálom (reklamačnými konaniami) výhodou
  • skúsenosť s prácou v zákazníckom servise výhodou
  • ochota vycestovať v prípade potreby k zákazníkom
  • prax vo výrobnej spoločnosti ako inžinier kvality / manažér kvality (ideálne automotive)
  • ochota vzdelávať sa

Kontakt

Kontaktná osoba: Rastislav Kozlík
Tel.: 421948948133
Email: rastislav.kozlik@balanced-hr.com