Samostatný Programátor / Program Support

Ref. č. : PR20210059

Miesto práce : Ilava
Termín nástupu : ihneď/dohodou
Plat : od 1500€ - v závislosti od skúseností konkrétneho kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • zodpovedanie za programovú údržbu a rozvoj existujúcich databáz a vývoj nových
  • zodpovedanie za správu, konsolidáciu, optimalizáciu intranetu a databáz
  • navrhovanie a prejednávanie koncepcie riešenia počítačových aplikácií programovanie v príslušnom programovacom jazyku
  • vytváranie dátových a objektových štruktúr a definovanie ich väzieb
  • testovanie a ladenie komplexných programových celkov a zložitých úloh
  • zabezpečovanie štandardných výstupov pre užívateľa
  • spolupráca na vytváraní užívateľského rozhrania aplikácií na základe požiadaviek užívateľov
  • spracovávanie podkladov pre užívateľskú dokumentáciu
  • spracovanie systémovej dokumentácie vytvoreného kódu
  • vytváranie projektovej dokumentácie - logických a štrukturálnych diagramov informačných systémov a jednotlivých počítačových aplikácií
  • vedenie príslušnej evidencie a dokumentácie
  • dodržiavanie prevádzkových štandardov a noriem
  • zabezpečenie bezpečnosti dát a ich zálohovanie
  • odstraňovanie havarijných situácií
  • dbá o dobré meno spoločnosti a vhodným spôsobom reprezentuje spoločnosť v pôsobnosti svojej funkcie
  • zastáva morálne a etické princípy v súlade s Etickým kódexom spoločnosti
  • sám dodržuje a dbá na dodržiavanie platných právnych predpisov, vnútropodnikových smerníc, interných inštrukcií, nariadení, noriem, pravidiel a postupov definovaných pre túto pozíciu svojimi podriadenými
  • výkon ostatných prác a činností podľa potreby a pokynov nadriadených, ako aj podľa interných inštrukcií, nariadení, noriem, pravidiel alebo postupov definovaných pre túto pozíciu

Našim klientom je spoločnosť pôsobiaca v oblasti elektrotechnického priemyslu

O spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

  • stredoškolské s maturitou
  • vysokoškolské II. stupňa
  • vysokoškolské I. stupňa

  • stredoškolské alebo vysokoškolské vzdelanie
  • schopnosť dorozumieť sa anglicky
  • znalosť programovacích algoritmov a programovacích jazykov ASP.NET, Visual Basic (Visual Studio), VB Script, MS SQL, HTML
  • znalosť prace s počítačom – MS Office
  • prehľad v oblasti informačných technológií
  • samostatnosť, analytické myslenie, orientácia na užívateľa
  • skúsenosť na identickej, príp. príbuznej pozícii minimálne 1 rok

Kontakt

Kontaktná osoba: Rastislav Krivý
Tel.: 421915065243
Email: rastislav.krivy@balanced-hr.com