IT Administrátor

Ref. č. : PR20210060

Miesto práce : Banskobystrický kraj
Termín nástupu : ASAP
Plat : od 1500€ + mesačné bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • údržba a administrácia hardvéru a softvéru, celej IT infraštruktúry - osobných počítačov, tlačiarní, mobilných telefónov, aplikácií, e-mailov, antivírov
  • podpora pri rozbehu nových projektov a technológii za oblasť IT
  • údržby servera a správy siete, podpora cca 100 užívateľov
  • podpora pri realizácii lokálnych IT projektov
  • implementácia IT štandardov ,  tvorba príslušnej dokumentácie
  • zabezpečenie help-desk

Iné výhody

Požiadavky na zamestnanca

  • stredoškolské s maturitou
  • vysokoškolské II. stupňa
  • vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

  • Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

  • predchádzajúca skúsenosť na obdobnej pracovnej pozícii ideálne výrobnej spoločnosti
  • poznatky a skúsenosti s Microsoft server landscape
  • minimálne stredoškolské vzdelanie
  • anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
  • dynamická, zodpovedná a proaktívna osobnosť
  • samostatnosť, kreativita

Kontakt

Kontaktná osoba: Rastislav Kozlík
Tel.: 421948948133
Email: rastislav.kozlik@balanced-hr.com,