Príležitosť na Orave - Disponent nákupu

Ref. č. : PR20210062

Miesto práce : Žilinský kraj, Tvrdošín
Termín nástupu : ASAP resp. dohodou
Plat : 850-1100€ brutto alebo dohodou, závisí od skúseností a zručností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Dopytovanie cien a vyhodnocovanie cenových ponúk
  • Objednávanie materiálu podľa ERP systému
  • Potvrdzovanie objednávok v systéme
  • Odsúhlasovanie došlých faktúr za nakúpený materiál a služby
  • Zakladanie nových komponentov do systému
  • Vytváranie prehľadov o nákupe materiálu podľa potreby

  • Zaujímavé platové ohodnotenie a balíček finančných a nefinančných benefitov
  • Práca pre stabilnú a rozrastajúcu sa spoločnosť
  • Flexibilný pracovný čas

Požiadavky na zamestnanca

  • stredoškolské s maturitou
  • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
  • vysokoškolské II. stupňa
  • vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

  • Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)
  • Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

  • Prax na podobnej alebo rovnakej pozícii aspoň 1 rok
  • Znalosť anglického alebo nemeckého jazyka na komunikatívnej úrovni (B1-B2) - aspoň jeden jazyk je podmienkou
  • Vodičský preukaz sk. B
  • Výborné komunikačné schopnosti a kultivovaný písomný prejav, flexibilita a samostatnosť, technické myslenie

Kontakt

Kontaktná osoba:
Tel.: 421911948362
Email: bhr072@balanced-hr.com