Vedúci výroby

Ref. č. :

Miesto práce :
Termín nástupu :
Druh pracovného pomeru :
Plat :

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zodpovednosť za vedenie výroby v oblasti vstrekovania plastov (ca. 120 zamestnancov vo výrobe, 3-zmenná prevádzka, sériová výroba) - Zastrešenie plánovaného rozširovania výroby a súvisiacich zmien z kapacitného aj personálneho hľadiska - Koordinácia všetkých činností vo výrobe a zabezpečenie efektívneho využivania zdrojov na základe výrobného plánovania, zabezpečenie plnenia výkonnostných noriem, presadzovanie cieľov spoločnosti - Navrhovanie, riešenie a zavádzanie inovačných postupov, ktoré vedú k zvýšeniu efektivity výroby, optimalizácii kvality a výrobných procesov - Zodpovednosť za personál vo výrobe, presadzovanie a dodržiavanie disciplíny na pracovisku, poriadku, čistoty a bezpečnosti za oblasť výroby - Riadenie a motivovanie pracovníkov na svojom oddelení, poúčanie a školenie pracovníkov, zmenových vedúcich a technikov, podnety na odborné školenia pracovníkov - Dodržiavanie nariadení a povinností z oblasti BOZP, PPO a CO

- Výzva - šanca, resp. možnosť nastaviť si organizáciu, procesy, fungovanie vo výrobe, ktorá sa bude meniť/rozširovať, poňať to ako svoj projekt, možnosť realizovať sa - Zaujímavé ohodnotenie

Požiadavky na zamestnanca

- VŠ vzdelanie technického smeru, ideálne strojárske - Skúsenosti na podobnej alebo rovnakej pozícii vo výrobnej spoločnosti so sériovou výrobou, výhodou je automotive background - Skúsenosti s vedením ľudí, silná osobnosť lídra - Samostatnosť, zodpovednosť, technické myslenie a projektové myslenie - Výhodou sú skúsenosti so zefektívňovaním vo výrobe, s optimalizáciou, zavádzaním metód štíhlej výroby alebo nových procesov, prípadne s relokáciou alebo rozširovaním výroby - Znalosť cudzích jazykov (EN, DE) je výhodou, ale nie je podmienkou

Kontakt

Kontaktná osoba:
Tel.:
Email: bhr072@balanced-hr.com