Špecialista podpory predaja

Ref. č. :

Miesto práce :
Termín nástupu : ihneď
Druh pracovného pomeru :
Plat :

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Oslovovanie nových klientov cez e-mail,telefón (osobne - časom) - Starostlivosť o existujúcich klientov - Príprava online/offline marketingových kampaní - Administratíva a spracovávanie údajov v informačnom systéme - Ďalší rozvoj značky smerom k uchádzačom a dodávateľom

- Možnosť pracovať aj na skrátený úväzok, prípadne na živnosť - Prácu je možné vykonávať aj formou homeoffice - Dobré platové ohodnotenie a bonusy - Možnosť využívať kanceláriu v Trenčíne Naším klientom je etablovaná spoločnosť pôsobiaca v oblasti internetového poskytovania personálnych služieb.

O spoločnosti

Naším klientom je etablovaná spoločnosť pôsobiaca v oblasti internetového poskytovania personálnych služieb.

Požiadavky na zamestnanca

Kontakt

Kontaktná osoba: Anton Špaček
Tel.: 421948705669
Email: anton.spacek@balanced-hr.com