Sales Manager - náterové hmoty

Ref. č. :

Miesto práce :
Termín nástupu : najneskôr 8 - 9.2021
Druh pracovného pomeru :
Plat :

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Aktívne vyhľadávanie nových klientov a predaj chemických produktov pre náterové hmoty (dalej len NH) - Poskytovanie technickej podpory a celkového poradenstva v oblasti výroby NH - Vytváranie nových obchodných príležitostí a rozvíjanie databázy nových klientov v pridelenom regióne - Udržiavanie nadštandardných vzťahov s kľúčovými zákazníkmi  - Samostatne riešenie projektov v oblasti predaja pridelených produktov - Kalkulácia predajných cien, príprava cenových ponúk, príprave technickej dokumentácie súvisiacej s predajom portfólia produktov - Reprezentovanie spoločnosti na odborných seminároch, školeniach, zákazníckych udalostiach - Zodpovedanie za plnenie osobného plánu predaja - Reportovanie obchodných výsledkov priamemu nadriadenému

- Práca z domu - home office - Pracovné nástroje (automobil, mobilný telefón, notebook) - Našim klientom je spoločnosť pôsobiaca v oblasti distribúcie chemicko-technologických produktov.

O spoločnosti

- Našim klientom je spoločnosť pôsobiaca v oblasti distribúcie chemicko-technologických produktov.

Požiadavky na zamestnanca

Kontakt

Kontaktná osoba: Anna Čadecká
Tel.: 421948226899
Email: anna.cadecka@balanced-hr.com