Lean inžinier

Ref. č. :

Miesto práce :
Termín nástupu :
Druh pracovného pomeru :
Plat :

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- optimalizácia výrobných procesov za účelom zvyšovania efektivity a znižovania nákladov, - implementácia a koordinácia Six Sigma a Lean nástrojov v rámci výroby, - meranie a optimalizácia cycle times naprieč výrobnými procesmi, - identifikácia, analýza problémov a úzkych miest vo výrobe a následné zavádzanie riešení v súlade s metodikou štíhleho riadenia, - analýza a vyhodnocovanie súčasných výkonnostných KPIs, - zodpovednosť za riadenie Lean projektov a vyhodnocovanie dosiahnutých výsledkov, - koordinácia a vedenie práce Lean technikov a poskytovanie odbornej podpory pri hľadaní nových možností zoštíhľovania, ako aj pri realizácii Lean projektov, - vedenie školení a workshopov s cieľom zvyšovať povedomie zamestnancov o neustálom zlepšovaní, - reportovanie výsledkov a pokrokov nadriadenému.

Iné výhody

Požiadavky na zamestnanca

- pracovné skúsenosti na danej pozícii vo výrobnej firme aspoň 2 roky, - znalosť nástrojov CI – Štíhla výroba, 6 Sigma, Time study analýza, Kaizen, VSM, SMED, TPM, 5S, PDCA, Poka-Yoke, - schopnosť operatívne riešiť problémy, samostatne navrhovať a implementovať nápravné a preventívne opatrenia, - anglickom jazyk – komunikatívna úroveň - Black/Green Belt - výhodou - komunikačné a prezentačné schopnosti, strategické myslenie, líderské schopnosti, precíznosť a presnosť

Kontakt

Kontaktná osoba: Rastislav Kozlík
Tel.: 421948948133
Email: rastislav.kozlik@balanced-hr.com,bhr041@balanced-hr.com