Riaditeľ technického oddelenia - letecký priemysel

Ref. č. :

Miesto práce :
Termín nástupu : ihneď/dohodou
Druh pracovného pomeru :
Plat :

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zodpovedá za prípravu a vypracovanie podkladov k realizácii údržby, opravy a konštrukčných zmien lietadiel a lietadlových celkov v súlade s požiadavkou predpisovej základne - Zodpovedá za plnenie požiadaviek postupov a kvality vymedzených v PART 145 a nápravné opatrenia vyplývajúce zo sústavy kontroly kvality požadovanej v PART 145 - Zabezpečuje riešenie zásadných úloh konštrukčného a technologického rozvoja, konštrukčnej a technologickej štandardizácie, špecializácie a koncentrácie výroby, zvyšovania úrovne mechanizácie a automatizácie výroby a zlepšovacích návrhov - Usmerňuje a kontroluje vedecko – technickú spoluprácu  - Usmerňuje a koordinuje riešenie rozvojových úloh v predstihu pred prípravou a nábehom výroby - Kontroluje zabezpečenie rozvojových úloh výrobou alebo dovozom nových druhov materiálu alebo prvkov - Sleduje a presadzuje zavádzanie rozvojových úloh do praxe, po zavedení posudzuje ich účinnosť - Schvaľuje konštrukčnú dokumentáciu, technologické postupy a technicko-hospodárskych noriem materiálu a výkonu a ich zmeny - Zabezpečuje nápravné opatrenia u zistených nedostatkov v činnosti konštrukcie, technologickej prípravy výroby, spôsobujúcich poruchy vo výrobe alebo znemožňujúce vykonávanie kvalitnej a plynulej výroby - Spolupracuje pri vytváraní koncepcie rozvoja spoločnosti a pri vytváraní jednotlivých koncepcií, presadzuje ich uskutočňovanie a vytvára pre tieto koncepcie hospodárske, materiálno – technické, organizačné a personálne predpoklady - Kontroluje tvorbu, udržiavanie, využívanie a účinnosť noriem, nariadení, smerníc a iných interných predpisov pre účinnosť technického úseku - Organizuje a riadi činnosť priamo podriadených útvarov a ich prostredníctvom zabezpečuje výkon činnosti zvereného úseku

- Možnosť využitia plne vybaveného 2 izbového zamestnaneckého bytu (mesačné náklady 50€ + energie) - Našim klientom je spoločnosť pôsobiaca v leteckom priemysle

O spoločnosti

- Našim klientom je spoločnosť pôsobiaca v leteckom priemysle

Požiadavky na zamestnanca

Kontakt

Kontaktná osoba: Anna Čadecká
Tel.: 421948226899
Email: anna.cadecka@balanced-hr.com