Technológ / Procesný inžinier (výroba plastových výrobkov) - Piešťany

Ref. č. : PR20170347

Miesto práce : Trnavský kraj, Myjava, Nové Mesto nad Váhom, Hlohovec, Piešťany
Termín nástupu : Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Zodpovednosť za výrobný proces z hľadiska technologických postupov a procesov
  • Tvorba technologických postupov výroby a spracovávanie technickej dokumentácie
  • Implementovanie nových technológií do výrobného procesu, testovanie nových výrobných nástrojov a vyhodnocovanie spôsobilosti strojov
  • Navrhovanie zmien za účelom zlepšenia výrobných procesov, znižovania výrobných časov a minimalizovania odpadov
  • Zodpovednosť za P-FMEA a aktualizácia CP

Iné výhody

  • Medzinárodná spoločnosť so stabilným zázemím
  • 13. plat
  • Flexibilný pracovný čas
  • Poukážky na relax a šport
  • Finančný príspevok pri narodení dieťaťa a svadbe
  • Jazykové kurzy
  • Každoročné navyšovanie mzdy

Plat

od 1600€/brutto a viac (podľa skúseností)

Požiadavky na zamestnanca

  • vysokoškolské II. stupňa
  • vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

  • Anglický jazyk - Stredne pokročilý B2

  • Min. VŠ vzdelanie II. stupňa / technické zameranie
  • Prax min. 3  roky na pozícii Procesný inžinier alebo Technológ v automobilovom priemysle
  • Odborná znalosť technológie vstrekovania alebo extrudovania plastov
  • Skúsenosti s dodržiavaním normy ISO/TS 16949 (IATF je výhodou)
  • Anglický jazyk – pokročilá úroveň (B2)
  • MS Office – pokročilá úroveň
  • Precíznosť a technické myslenie, tímová spolupráca, dobré organizačné zručnosti

Kontakt

Kontaktná osoba: Dominik Chmara
Tel.: 421948948157
Email: dominik.chmara@balanced-hr.com