Komplexný účtovník

Ref. č. : PR20180173

Miesto práce : Trnava
Termín nástupu : dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Vedenie komplexného účtovníctva v spoločnosti
  • Vedenie mzdového účtovníctva zamestnancov spoločnosti. Evidovanie a spracovávanie zrážok zo mzdy (stravné lístky, zálohy na mzdy, bezúročné pôžičky, vyúčtovania, exekúcie a pod
  • Účtovanie pokladničných dokladov, cestovných príkazov a iných nákladov spojených s chodom spoločnosti
  • Evidencia a spracovanie došlých a odoslaných faktúr
  • Komunikovanie a príprava dokumentov, výkazov pre sociálnu poisťovňu, zdravotné poisťovne
  • Reporting Finančnej manažérke
  • Sledovanie aktuálnych zmien v účtovnej legislatíve a predpisoch, kontrola účtovných operácií podľa štandardov a legislatívy platnej pre slovenské účtovníctvo
  • Príprava štatistických výkazov a podkladov pre potreby auditu a štatistického úradu SR

Iné výhody

  • Práca v medzinárodnej stabilnej spoločnosti
  • Priestor pre kariérny rast
  • Motivujúce finančné ohodnotenie
  • Jazykové a odborné kurzy
  • Ročný bonus

Plat

od 1300 €

Požiadavky na zamestnanca

  • stredoškolské s maturitou
  • vysokoškolské II. stupňa
  • vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

  • Anglický jazyk - Úplný začiatočník A1

  • Min. SŠ vzdelanie s maturitou  alebo VŠ vzdelanie ekonomického zamerania
  • Min. 2 – ročná prax v oblasti komplexného účtovníctva podmienkou
  • Anglický jazyk – schopnosť komunikovať (základná komunikácia A2 – B1)
  • Znalosť vedenia podvojného účtovníctva
  • Znalosť vedenia mzdového účtovníctva
  • Znalosť hospodárskej korešpondencie
  • Samostatnosť, zodpovednosť a precíznosť

Kontakt

Kontaktná osoba: Lenka Holienčinová
Tel.: 421948948151
Email: lenka.holiencinova@balanced-hr.com