Lekár - absolvent

Ref. č. : PR20180214

Miesto práce : Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Trenčiansky kraj, Nitriansky kraj
Termín nástupu : ASAP
Plat : 1140 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Výkon diagnostickej a preventívno-liečebnej starostlivosti o pacientov
  • Odborné práce, poskytovanie poradnej činnosti pre nemocničné oddelenia/kliniky
  • Vedenie zdravotnej dokumentácie
  • Plnenie ďalších úloh podľa pokynov primára oddelenia, výkonného riaditeľa a námestníka pre zdravotnú starostlivosť

  • Systém vzdelávania, možnosť zvyšovania svojej odbornosti a možnosť ďalšieho profesionálneho rozvoja
  • Vytvorené prostredie pre kvalitnú a odbornú prácu,
  • Uplatnenie vo viacerých regiónoch na Slovensku

Požiadavky na zamestnanca

  • vysokoškolské II. stupňa

  • Ukončené vysokoškolské vzdelanie II stupňa v dobore všeobecné lekárstvo
  • Registrácia v Slovenskej lekárskej komore
  • Znalosť zdravotníckej legislatívy

Kontakt

Kontaktná osoba: Miroslava Malecová
Tel.: 0911948366
Email: medical@balanced-hr.com,miroslava.malecova@balanced-hr.com