Sales and Marketing Analyst for cosmetics company

Ref. č. : PR20180358

Miesto práce : Bratislava
Termín nástupu : dohodou
Druh pracovného pomeru :
Plat : od 1800 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Zodpovednosť za aktivity v rámci podpory predaja produktov
  • Zodpovednosť za tvorbu analýz na mesačnej báze
  • Zodpovednosť za marketingové aktivity a participácia na tvorbe katalógu
  • Komunikácia s ostatnými členmi marketingového tímu
  • Komunikácia s oddelením zákazníckeho servisu, salesom, logistikou a finančným oddelením
  • Event management
  • Tvorba reportov a práca v MS Excel a SQL
  • Analýza konkurencie
  • Reporting Manažérovi marketingu

Iné výhody

  • Práca v medzinárodnej stabilnej spoločnosti
  • Práca v mladom dynamickom kolektíve
  • Možnosť cestovať do zahraničia
  • Teambuildingy aj mimo SVK
  • Zľavy na produkty
  • Stravné lístky takmer plne hradené zamestnávateľom
  • Príspevok na vzdelávanie

Požiadavky na zamestnanca

  • vysokoškolské II. stupňa
  • vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

  • Anglický jazyk - Stredne pokročilý B2

  • VŠ vzdelanie ekonomického alebo marketingového smeru výhodou
  • Min. 3 – ročná skúsenosť v rámci podpory predaja
  • Min. 3 – ročná skúsenosť v rámci marketingu
  • Anglický jazyk – aktívne v ústnej aj písomnej forme (min. B2)
  • MS Excel - aktívne
  • Analytické zručnosti, orientácia v číslach a tabuľkách, znalosť SQL
  • Kreatívne myslenie
  • Komunikačné a prezentačné zručnosti
  • Záľuba v kozmetike alebo móde
  • Tímový hráč

Kontakt

Kontaktná osoba: Lenka Holienčinová
Tel.: 421948948151
Email: lenka.holiencinova@balanced-hr.com