Head of Communication Department

Ref. č. : PR20180360

Miesto práce : Košice
Termín nástupu : dohodou
Plat : od 2300 €, horná hranica závisí od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Zodpovednosť za vedenie oddelenia komunikácie
  • Zodpovednosť za internú a externú komunikáciu spoločnosti
  • Tvorba kampaní a nastavovanie komunikačnej stratégie
  • Vedenie, motivácia a rozvoj pracovného kolektívu
  • Komunikácia s médiami
  • Riešenie krízovej komunikácie v prípade potreby
  • Zodpovednosť za webovú stránku spoločnosti a sociálne siete

Iné výhody

  • Práca v medzinárodnej stabilnej spoločnosti
  • Finančné bonusy v závislosti od splnenia cieľov
  • Služobné auto na súkromné účely
  • Cafeteria bonus
  • Jazykové kurzy a rozvojové školenia
  • Home office
  • Ďalšie benefity prezentované na pracovnom pohovore

Požiadavky na zamestnanca

  • vysokoškolské II. stupňa
  • vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

  • Anglický jazyk - Stredne pokročilý B2
  • Slovenský jazyk - Expert C2

  • Ukončené VŠ vzdelanie
  • Min. 5 – ročná skúsenosť v rámci internej a externej komunikácie
  • Viacročná skúsenosť s vedením kolektívu
  • Skúsenosť na pozícií hovorcu spoločnosti
  • Anglický jazyk – aktívne v ústnej aj písomnej forme
  • Vytvorené vzťahy s médiami výhodou
  • Výborné komunikačné a prezentačné zručnosti
  • Prirodzená autorita
  • Schopnosť presadiť sa

Kontakt

Kontaktná osoba: Lenka Holienčinová
Tel.: 421948948151
Email: lenka.holiencinova@balanced-hr.com